entry'ler (71)

her bakınız a tıklayan yazar

meraklı yazardır. keşfetmek için doğmuştur. bir nevi sözlüğün indiana jones'udur.

fb ve bjk küme düşerse olacaklar

gelecek sezona ptt 1. ligde oynarlar. gerçekciyim ben ne yapıyım.

tek kelime ile yaşamak

tek kelime ile yaşamaktır. lütfen;

(bkz: yaşamak)

uzun boylu kızın kısa sevgilisi

seviyorsa sorun yoktur. fakat gerçekten kötüdür. çocuğun bir an önce basketbol ( voleybolda olabilir) oynaması lazımdır.

100m yasağında gözden kaçan ayrıntı

matematik zekası master yapmış yazarın açtığı başlık.

para üstü vermeden müşteriyi kovan bakkal

genellikle kovmak yerine para üstünü değil sakızı verirler. artacak para üstü 1 lira iken sakız vermeye kalkanı gördüm. net.

uzun boylu kızların felaket itici olması

1.73 olan kızların içinde bulunmadığı önerme.

tek kelime ile öğrenciliği anlatmak

çok merak edilen kelime. açıklıyorum; (bkz: sınav)

kısa boylu erkeklerin çok tatlı olması

yalandır. erkek dediğin kızdan uzun olucak. saçı kısa olucak. o ne lan öyle kız gibi uzatmış. erkeklemi çıkıyoruz hem cinslemi belli değil.

edit: eksi yağmuruna tutuldum hahaha. ne cüceler varmış sözlükte. yer fıstıkları sizi.

erkeğe gitmek

hayat erkekleri vardır. yakışıklılarda. ama riski göze alamam.

(bkz: evlenince)

edit: eksi yağdırılmış. yediremedi bazı sağ elciler.

erkeklerin aslında söylemek istedikleri

erkeklerin söyleyipte anlamında ne olduğunu belirtilecek başlıktır.

erkek: seni seviyorum.
anlamı: seni seviyorum.

bu kadar düz mantıksınız erkekler.

(bkz: odun)

aynı anda birden çok yerde bulunmak

insan aklına göre mümkün olmayan fakat kuantum fiziğine göre mümkünatı olan varsayım. kuantuma göre örneğin astral seyahat aynı anda iki yerde bulunma durumudur.

saati gecmis antibiyotik

(bkz: daha karpuz kesecektik)

çocukken özenilen şeyler

çocukken kendi boyunu geçen oyuncak ayılar. benimkisinin adı şabandı. niye öyle garip bir isim koymuşum hala akıl sır erdiremiyorum.

sözlükte kadın yazar kalmaması

sazan.avi yapmaya çalışan yazarın açtığı başlık. çok akıllı sanmaktadır kendini. sözlükteki erkek yazarlar artık sağ elleri ile çıkmalıdır.

sözlükteki arkadaş canlısı sevecen yazarlar

arada bir iki tane olması kesindir. aslında ilk başta bebeğim gelir.*

sözlükte güzel kız olmaması

yarası olan sözlük yazarının tahmini. kesinlikle asosyaldir. bilgisayarda her gün oyun filan oynuyordur. sözlükte düzgün erkek varmı? sorunsalı açılabilir.

kafa siken ateist şarkıları

ateizm bir din değil düşünce biçimidir. bu yüzden ayin vb. şeyler yapmazlar. şeytan ilede işleri yoktur. şeytanada inanmazlar. aslında inanmazlar desekde inanmamakta bir inançtır. ateizm için şeytan diye birşey yoktur.

karıya kadın diyen dingil

dingil değildir. bayan denilmelidir. en azından karı demiyor ona şükredilmelidir.

i doser müzikleri

(bkz: i-doser)