bugün

ilginçtir.
sözlükten kız düşürmeye çalışan yazarlarn zoruna giden durum.
herkesin dengi dengine olmasıdır.
(#17568796)
bu kadar abaza içine düşmemesi normaldir.
göreceli bir kavramdır. ayrıca bazıları hakikaten güzel. (bkz: isim vermek istemeyen seyirciyi tanıyan adam)
sözlükte hiç kız görmemiş kişinin isyanı. bizzat gördüm çok güzel kızlar var. * *
Daha önce hakkında 2568542 adet başlık açılmış olup, bununla beraber hakkında 2568543. Adet başlık açılan en geniş konu olmuştur. Yoktur evet. iyi günler.
mümkün olmayan şeydir. eminim bir sürü incecik fizikli, çekici, ateşli kızlarla doludur da hiçbir şeyi beğenmeyen sözlük ahalisi tarafından görmezler gelinirler.
sözlükte hiç kız tanıdığı olmayan yazar söylemidir, şahsen ben bir sürü tanıyorum ve çoğu gayet güzel.
maalesef mevcut durum. ha, bu yazıları okuyan kızın biri "ben varım ulan" der, taksim'de buluşulur, vuruşulur ölçer biçeriz. ama gözlerle görmeden inanılmamalı.
özdemir asaf'ın dediği gibi,

Ben kattım sana biraz, öyle sevdim seni.
Çünkü sen de bensiz; O kadar güzel değilsin hani...

bu perspektif işe yarar bence dostlar.
deneyimlerle aksini gözlemlediğim tespittir.

edit: eksileyen niye eksiliyor anlamıyorumki ? sen elin ile takılmaya devam ediosan ben napayım.
kız olmadığındandır.
ilk tecrübemin bir amele olduğunu görünce, doğru gibi gelen düşüncedir.
kesinlikle doğru bir tesbittir. yarısı benden yakışıklı diğer yarısından ben güzelim diyeyim sen anla.
zoraki edit: kızlar burayı eksiliyerek güzel olamazsınız boşuna uğraşmayın.
(bkz: allah ını seven sözlüğe güzel kız alsın)
kısmen doğrudur.
Askolsun dedirten onertme. Boyle mi olduk simdi?
siz öyle sanın. tanım: gereksiz bir iddia
vardır vardır da ürkek ceylan misali azgın kurtlardan kaçıyordur, yoksa neden olmasın,
çirkin kadın yoktur
az votka vardır.
var var da sız farkında degılsınız.asıl yakısıklı erkek yok.yazık bıze.
yarası olan sözlük yazarının tahmini. kesinlikle asosyaldir. bilgisayarda her gün oyun filan oynuyordur. sözlükte düzgün erkek varmı? sorunsalı açılabilir.
vah vah dedirten onerme. canlarim, oysa ki siz ne kadar da yakisiklisiniz.
cilekli turta ile konuşmamış yazar söylemi. o ki afet i devran, o ki alem ona heyran, o ki çöldeki vaha, o ki ne desem daha, o ki dertlere deva, o ki hastalara şifa, o ki ölüme çare, ben ki onun yolunda biçare ahh ahhh
güncel Önemli Başlıklar