bugün

dün başlatılan bu kampanya geniş destek buldu arkadaşlar.

ezik gibi başlığı canlandırdığıma, başlığın hiç entry almadığına bakmayın. kampanyayı başlattıktan çok kısa süre sonra tam 53 farklı yazar arkadaşımdan 61 tane mesaj aldım. mesajlar, "nihat abi harika bir kampanya eline sağlık", "dayı kampanyaya tam destek veriyoruz, kesinlikle bu butonunun özlemini çekiyoruz", "nihatcığım müsaitsen bu çarşamba bana gel de güzelce yala beni" minvalindeydi.

tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. kampanyamız son sürat devam ediyor hanımlar, beyler. az kaldı, bu butonu geri getiriyoruz!
yaşım hasebiyle (63 yaşına girmek üzereyim) sözlük kültürüyle çok geç hasbıhal oldum. bu eksikliğimi gidermek için de, vaktim de çok olduğundan, bol bol okumağa çalışıyorum.

derken derken şukela butonu deyu nefislerin de nefisi bir işleve sahip, en güzel bir butona rastladım. gel gelelim an itibariyle bu butona ulaşılamadığını idrak ettim.

işte bu idraktan sonra, siz kıymetli yazar arkadaşlarımı başlığa konu kampanyaya davet etme zaruretim hasıl oldu.

yüksek katılımla, pek değerli sözlük yönetiminin dikkatini çekebilir ve o şahane butonu sözlüğümüze yeniden kazandırabiliriz.

hani bazen şikayet ediyoruz ya "yazacak başlık bulamıyoruz" diye. işte öyle vakitlerde yazmayıverelim. ama okuyacaksak da, yüzlerce beğeniye mazhar olmuş bazen çok komik bazen de insanın ciğerini dağlarcasına buruk entrylere nüfuz edelim.

istemez misiniz? çok güzel entryleri, sırayla, vakit buldukça, sindire sindire okumayı, ağzınıza bazen mizahtan kimi zaman da acıdan bir kaşık bal çalmayı sizler de dilemez misiniz?

bir kampanya. bu hassas kulunuz, katılımlarınızı bekliyor efendim.