bugün

insanı delirten kedidir. Gece boyu miyavlar. Takvim hediye edilmesi gerekir.
martta işlem tamamdır diyecek kedidir.
sahibi uyurken kulak deliğine kerkinen kedidir.

(bkz: ben dün gece bunu gördüm)
yakında mutlu olacak kedidir. bir de nisan da azanı var ki onun durumu hep beter.
ondan sonra bacağını kırıp götüne baka baka eve dönen kedidir.
(bkz: kedinin bacağının kırılması)
şubattan daha önce de başlayabiliyor. ekimde bile görülebiliyor. küresel ısınmanın ve mevsim dengelerinin sıçmasıyla yine en çok etkilenen perişan olan bu gariban hayvancıklar. sonbahar öyle bir ilkbahar gibi geçiyor ki artık, hayvanların bünyeleri de sapıtıyor. sonra kışın ortasında doğan bebek kedi köpekler ölüme yeniliyor. hepimiz biliyoruz ki bizim ülkemizde bir grup hayvansever uğraşmasa kalan insanların umrunda değil onların da bir canı var mı yok mu açlar mı susuzlar mı ölmek üzereler mi...
aldığımız en gerizekalı en sersem cevaplar da şöyle genelde "e sen şehitlerimize bu kadar kafa yoruyo musun? Evsizleri neden böyle korumuyorsun? bıt da bıt bıt... "be dangalak insanoğlu, ne alakası var? neyle neyi karşılaştırıyorsun? bu kadar mı salaksın?" dediğinde bir de terbiyesizlikle suçlanıyorsun...

takvim hediye etsek ne olacak? bu durum bizim ayıbımızdır. ayıbımız mı kapanacak?
(bkz: aa bu benim lan)

pis duyguları olan kedidir. içinde kalmasın, atsın o duyguları.
erkenden kur yapmaya başlayan kedidir bununla ilgili bir atasözünü yalayıp yutmuştur.
(bkz: erken kalkan yol alır erken evlenen döl alır)
libidosu dolmuş taşmış kedidir.
sabri sarıoğlu'nun kedisidir.
biyolojik yapısı bozulmuş şahıstır.
mart a hazırlanıyordur. ön sevişme falan. 11 aydan sonra bir ayda ancak hazırlanır. *
5 senedir ankaradayım daha kedilerin çiftleşmediği bir ay görmedim. her gün maauuauauauauuv seslerini duyuyoruz. mart ayı falan filan yalan hep.
zamansız öten horoz...