bugün

beni kim sevip napsın ya.
olabilir de olmayabilir de.
Sıfır sıfır sıfır benim moral sıfır.
kendimi sevmediğimi göz önünde bulundurursak dünya çapında bir saniyenede yayılan ölümcül bir virüse yine bir saniyede tedavi bulunması ihtimalinden daha az.
bahsedilen sevgi türü aşk veya hoşlanma ise istemem. kendi derdim yetiyor, başkasıyla uğraşamam. onun dışında beni çok seven insanlar vardır ve olmaları benim için iyi olur.
" Hiçbir vücut ısısı değiştirmiyorsa mevsim normallerini,
Sevmek de yok artık, 
Sevmek yok artık..."
sevmeden kastınız aşksa eksilerdedir diye düşünüyorum. fakat böyle bir şeye ihtiyaç duymuyorum. ben böyle mutluyum.Kendimle baş başa kalmayı seviyorum.
buralardaysa bir açık oy ile belli etsin de biz de azıcık konuşalım.

(bkz: neredesin ayy yüzlüm)
dünde söyledim var.
eşek kadar adam oldum. aa hoş kız falan dediklerim oldu. aşık oldum sayılmaz ama ilgimi çekenler, beğendiklerim, kımıl kımıl olduklarım oldu. ama kimseye gidip "merhaba bağyan, ben size kımıl kımılık, beraber kımıldaşalım mı?" demedim.

ama hep "ya hadi ben demiyorum da acaba dünyada bir yerlerde gizli gizli beni kesen, benden hoşlanan biri var mı?" diye düşündüm.

sonuç: ya yok, ya da sessiz modda kendileri.
yoktur diye tahmin ediyorum hatta eminim.
Ihtimali çok yüksek olan olasılıklardan birine yer vermiş başlık.
sesli güldüren ihtimaldir.

beni kim neden sevsin amk.
Olsa da egom tatmin olacaktır, olmasa da tatmin olacaktır. Dürüst olalım yani.
Eyyy ruh!! bari bugün geldiysen iki kere oyla bi kere favla.
000000000000 ihtimal
Lan biz ne bahtsız insanlarız amk... hiç kimsenin yoksa bu kızlar kime aşık oluyor lan!....
entry sayısından yola çıkarsak 119/1 ihtimal ise benim şansıma.
gel kızım hayriye gel. beni bu kadar sevdiğin için sana ödül maması vereceğim bugün. koltukları tırmalamadan gel bakim.
saçma saçma konuşma la.
Sıffır sıffır sıffır.
% 1265789.

ben de onu çok seviyorum.
görsel
Vay be 40 gun once bu basligi acmisim.

Ama hala beni seven biri yok amk.
olasılıklardır yaşama sevinç veren.
Benim sevmem daha önemli. Seveyim de nasıl olsa bir şekilde elde ederim zaten.