bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayan sevgilidir.

öncelikle anti-parantez olarak belirteyim zenci kelimesinin kullanılması çok yanlış. ancak ırkçılar zenci der. bu konuda hepinizi hassasiyete davet ediyorum, gelmeyen de afedersin sikimde olmaz.

afro-amerikan vatandaşların kas yapısının, beyaz ya da buydey tenli insanlardan farklı olduğu aşağı yorkşayırda yapılan birçok bilimsel keşif ve araştırma ile sabittir. o yüzdendir ki ne kadar koşu yarışması varsa 10 metresinden 5000 metresine ekseriyetle zenci vatandaşlar kazanırken, yüzme yarışmalarında da parsayı beyaz ya da buydey tenli vatandaşlar götürür. o halde zencilerin (not: diğerini yazmak çok uzun yoksa asla ırkçılık değil amaç) (not 2: meram anlatıldı) kaslı ve diri vidutlu bireyler olduğu konusunda hemfikiriz. bu elde var 1.

öte yandan beğenmek, insanevlatlarının ilkel çağlardan beri geliştirmiş olduğu bir dürtü. misal mağara insanı komşusunun beyi tarafından avlanan geyiğe bakıp "offf geyiğe bak be 4 yahut 4 buçuk gün yenir ki bu" şeklinde beğenisini gösterirken, modern plaza insanı "ananı sikiim karıdaki göte bak, piyuuu" şeklinde beğenisini dillendirebilir.

tüm bunları aynı potada bıkmadan usanmadan afedersin ama yarak var gibi erittiğimizde, kaslı bir bireyi beğenmek ve bu beğeniyi dillendirmek herkesin hakkıdır, ben bunu bağırsak hastalıkları uzmanı hekimle bilem tartışmam.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayan sevgilidir! afedersin hanım kız ama sen yarak delisi bir hanım kız mısın? olan var olmayan var hanım kız. yaradılış meselesi. sen kol gibi babafingolu, dipdiri kaslı zencilere iç geçirirsen yarışa doğuştan geride başlayan biz mazlumlar hayata nasıl adapte olup seni verimli sikizleyebiliriz? aynı şekilde verimli hoplatılmayınca sen nasıl bu hayattan keyif alabilirsin. ondan sonra devlet memurları vatandaşı azarlıyor diyorlar. azarlar aga, ben o memuru dadmin edemezsem o mutsuzlukla gelir sizi azarlar. herkesin kaynaşabileceği, kuytularda uzlaşabileceği ortak paydalar vardır. (not: ortak payda) gelin bir olalım canlar!
bayan sevgili ise pek sorun yok ancak erkek sevgili ise sorun var.. e bayan sevgili sonuçta boru değil, bayan..