bugün

admini kızdır efendim.
edit: ya da kızdırma.
edit2: iğrençti bilerek yaptım.
edit3: başlık başıma kalmış.
bir çok arkadaşımın facebookta " beğendiği ", ilginç bir sayfa.
sözlüklerden "arak" diyebileceğimiz, ancak "derleme" yaptığı için ve arada kendi esprilerini paylatığı için beğenilebilecek sayfa. eğlenirsiniz.
sözlerin kendilerinin mi bilinmez ama gayet kaliteli espriler yapabilen bir facebook sayfasıdır. bir çok konudaki eleştirileri komik hale getirmeye başaran nadir sayfalardan biri.
twitter dan alıntı espriler yapan, çalıntı tanımlarla hayran toplayan sayfa.
pek desteklemediğim facebook sayfası.

hiçbir özgünlük yok sayfada ya twitterdan ya sözlüklerden bir şeyler yazıyorlar. insan bir yere yazar su surdan alıntıdır diye, yok. baskasının sözlerini kendileri bulmus gibi satıyorlar millete. o başkaları hiçbir zaman bilinmiyor sorun burda.
Çok hızlılar len. Senin saatlerce düşündüğün twiti yazdıktan sonra 10 dk bile geçmeden hemen alıp kendi isimleriyle facebookta paylaşıyorlar.
twitter'dan aldığı esprileri kullanıcı adı belirterek yayınlayan facebook sayfası. Facebook ile twitter'ı kaynaştırmaya çalışıyorlar kanımca.
anlayana anlamlı anlamayana sadece facebookda yaygınlaşan bir şey
ne şizofrenik sancıymış kardeşim, bi' bitemedi gitti..
genelde twitter dan araklama yapar copy past çalışır. yapılan paylaşımlara yazılan yorumlar kopartıcıdır.
şu sıralar doktorlar dizisine saran sayfa.

--spoiler--
6.hissim çok kuvvetlidir benim. mesela biri bana "şu anda show tv de ne var?" dese "doktorlar" derim. %99.9 doğru çıkar..
--spoiler--
2 - 3 paylaşımları hoşuma gitmişti. Bir de baktım benim beğendiğim bağlantıları hemen hemen hepsi twitter da (bkz: pakiteysis) adında bir genç yapıyor. Daha sonra efenim onu twiiter da takip etmeye başladım. Biliyorum biraz gereksiz oldu bu entry.
ergenlerin ve kendini ergen gibi hissedenlerin buluşma noktası. gereksiz, saçma paylaşımlar var.
artık defteri kapatılan sayfadır.