bugün

bu kadar şirin nerden çıktı. yoksa şirine kaşarmıydı?.
edit:zoraki tanım :şirinlerin nasıl çoğaldığını ortaya koyan sorudur.
(bkz: uludağ ın asla bir ekşi olamayacağı gerçeği)
şirinleri aptal seks fantezilerine alet eden, içi boş insanlara dert olan şey. sorunsal olduğunu düşünmüyorum.
(bkz: leylek)
kaynak dede şirindir.
(bkz: açmayın dedeler)
(bkz: kapitalist şirin)
acaba ak sakallı şirin baba her gece şirineyi mi yiyordu sorusunu akıllara getirse de, onca şirinden sonra şirine çuval gibi olması gerekiyordu. hala taş lan. nerden çıktı bu kadar özellik. lan ben şirinleri izlemeden önce kişilik özellikelrini bile bilmiyordum.(gıcık. somurtgan tembel şakacı iğrenç üzgün vs.)
hayali sorunsaldır. böyle bir sorunsal yoktur. zira şirinler çoğalmaz. şirin babanın 500 küsür yaşında olduğu bilindiğine göre şirine ve akranları diğer şirinler en az 200 yaşındadırlar. insanlardaki çoğalmayla şirinlerdiki çoğalmayı bir tutanın aklını sikmek gerekir bence.
(bkz: sonra hepsi şirineye)
olmayan sorunsal. zira yeni şirinlerin geldiği bütün bölümlerde şirinleri leyleklerin getirdiği açık bir şekilde gösterilmiştir. şirine hariç elbet, onu gargamel büyüyle yarattı.
şirinler çizer kalemiyle çoğalmıştır. ve çoğu insanın zihninin çocukluğuna ait tozlu ama mutlu raflarında yerini almıştır.
(bkz: adamın derdine bak)
(bkz: sen bile çoğalabiliyorsan)
mitoz bolunmeden haberi olmayanlarin zihnini mesgul eden sorunsal. bir de leylek getirmis demiyorlar mi, ayar oluyorum. leylek yer onlari.
leylek getirdi operasyonunu hatırlayalım.
şirine folloş olmuştur.
olmayan sorunsaldır, zira çizgi filmi sıkı takip edenler bi kaç bölümde bu konunun işlendiğini bilirler. şirinler 6 tane altın külçenin büyülü bi kazanda eritilmesiyle doğarlar. gargamelinde şirinleri kovalamasının sebebi şirinlerin yaratıldıkları altınları geri elde etme çabasıdır.
Olaylar şöyle gelişmektedir;
şirin baba:şirine yılda en az üç çocuk yapmalıyız.
şirine: motormuyum lan ben
şirin baba:motor ne gezer lan bu devirde salak
şirine:tamam yapalım hadi.
Böyle gelişen hikayemiz son doğan şirin olan uykucu şirininde doğmasıyla sona erer.
Sizde iyi bir çocuk olursanız bir gün şirin babanın seks kasetini izleyebilirsiniz.
şirin denilen varlıkların nasıl üredikleri konusunda ortaya çıkan sorudur.

şirinler hemen hemen hepimizin çocukluk kahramanıdır. hepimizin bildiği gibi şirinler, aslında var olmayan hayali çizgi film karakterleridir. yine bildiğimiz gibi çizgi film kahramanları, çizgi film şirketerinin usta kadrosuyla ortaya çıkar. ancak şimdilerde ergen diye tabir ettiğimiz genç kesimin ortaya attığı bir dedikodu var ki, bu da şirinlerin nasıl çoğaldığı sorununu ortaya çıkarmaktan başka bir işe yaramıyor. onlara göre ya şirinler gay ya da tüm şirinler, şirine sayesinde çoğalıyor. peki bu oldukça masum bir karakter olan şirineyi karalamaktan başka ne işe yarıyor? şimdi bu soruna bir çözüm olması için söylüyorum, şirinler gay değildir ve şirinlerin çoğalmasını sağlayan kişinin adı şirine değil, grafikerdir.
(bkz: kusura bakmayın ama şirine orospudur)
şirinenin üstün performans sergilediğini düşündürür.
(bkz: performans sanatçısı)
şirine yumurtluyodur lan belki. tavuk gibin.
şirine'nin masum bi şirin olduğuna inanan biri olarak (bkz: bölünerek çoğalma)
zannediyorum ilk kez donnie darko'da bahsedilen sorunsaldır. Öncesi varsa da ben bilmiyorum.
Ayrıca küçükken şirinleri düzenli olarak izleyen herkes bilir ki şirine, şirinlere gargamel'in casusu olarak -hatta bildiğin kara saçlı esmer bir şirin olarak- sonradan katılmıştır. Bu durumda şirine namusludur, problem yok.
şirinler, kominizmin beşiğinde doğar ve büyürler, ancak mr. çelakıl'ın da dediği gibi zinhar bu davranışlar insanlara aman tanrım o da nesi yapar ve bu çok kötü bişeydir. gel gelelim ölen yaşlı şirinlerin tozuna şirin çileği dökülürse kız, yaban mantarı sotesi dökülürse erkek şirin olacağı rivayet edilir. ancak şimdiye kadar komposto yapan mı olmamış yoksa obur şirin mi yemiş bilinmez ancak iki dişi şirin peydahlanabilmiştir.
aklıma bir kaç formül gelsede, şirinlere yakıştıramamadan dolayı, takdir-i ilahi diyerek işin içinden sıyrıldığım sorunsaldır.