bugün

Boks makineleri senin gibiler için var hani yumruk vurupta vuruş gücüne göre bi sayı gösteren.
kavga doğamizda vardır. yumruk sisteme ve onu suistimal eden insanlara inmek için vardır. dayak yemek hakli kavganda yara alıp onurlanman için vardır. Şu hayatta hiç kavga etmediysen ya bazı şeylere göz yummuş susmuşsundur ya da yıllardır evde oturan bir asosyalin tekisindir. yumruk atmanın tadına o ilk yumruğu yediğin gün varacaksin.
orgazm'dan sonraki en büyük zevki tatmamış olan erkektir , bayanlar için böyle bir hazdan bahsedemem sonuçta bayan değilim ama bir erkek olarak kesinlikle diyebilirim ki dövüşmek , yumruk atmak hatta dayak yemek oldukça zevkli bir şeydir , o an yaşadığınız adrenalin sizi zevkten uçuracaktır

ankara güvenpark'ta zevkine mini bir dövüş yapmak isteyen arkadaşlar yeşillendirsin eylülden sonra planlayalım bir şeyler
herşeyin konuşarak halledilebileceğini bilmek egoist olmamak karşındaki insanında canı olduğunu düşünmek.

ben olmak. saygılar.
bir insana vurmak. Hahaha komik, hayvandan farksız. Akıllı bir canlının kavga etmesi haha.
Yumruk atmanın nasıl bir şey olduğunu merak etmeye neden olur. Etki tepki olayına göre el neden acımaz diye de düşünürsünüz. Ayrıca yumruk yerine tırmalamak çok daha kesin çözüm değil midir? Isırmak ve tırmalamak aynı zamanda göze parmağını bastırmak ve kulaklarını çekmek ayrıca saçlarını tutmak ve olanca güçle itmek varken neden yumruk? işte bunlar sınav dönemi hayalleri sözlük.
Çevre önemli etkendir.
yuzume diz darbesi yedim bır dişim kırıldı, aynı kavgada bır oğlanın burnunu kırdım. 1 e 5 kavgamda oldu dayak yedım ama hasar da verdim. insan gercekten o hıssı tatmalı.
Yaşamamış olmak demektir.
Ilk sağlam yumruğu yiyince akılını başına alacak yazar beyanı.
(bkz: ben)
Kucuk seylerle kavga edip malak gibi kalanlari gordukten sonra "vatan,namus,kisilik,milliyet" gibi vasiflarima kufur edilmedikten sonra kavga etmeme karari aldim. Su ana kadar da kufur edeni gormedigimden baslikta ki durum beni cagristirir.
şimdiye dek yumruk atmamış kişi, büyük sıkıntı çekecek. heleki hiç dayak yemeyen.. hakkını savunamayabilir.
turkiyede yasayip kafeste degilseniz imkansiza yakindir.
Belki de sağlam bir yumruk yiyeceğiz birinden lakin, bir insanın bana yumruk atması için pek geçerli sebepleri olmalı.

Benim sanırım 14 senelik okul hayatım oldu toplamda. Hiç uçarı değildim lakin hep en uzun kuvvetli cüsselilerdendim. Çok kavgaya çağrıldım, 7-8 defa tek başıma kavgam olmuştur. Hiçbirinde yumruk atmadım.

Ders sırasında nahoş şeylerde yaşattım herkese, 7. sınıftaydım. O zaman sanırım orta 2'ydi. Metehan'dan tekrar özür dilerim. Sırasıyla beraber yukarı çıkıp yere çakılmıştı, hemde ders devam ederken. Üzgünüm halen.

Birkaç kişiyi daha maalesef kaldırıp atmışlığım var, bu hiç hoş değildi. Mahcup oldum sonrasında hep.

Olası kavgaları çözebilirdik konuşarak, bazılarını konuştuk çözdük.