bugün

evet,durum böyledir.Aziz Yıldırım'ın başkanlığa gelmesinden beri,bana göre 6kasım2002den beri,bir başladı şikeci fener efsanesi.uzadı gidiyor.katlandı hala.neden?aziz yıldırım mafya,çok para var şike yapar.yahu allah aşkına adnan polat ne?sadri şener ne?yıldırım demirören ne?daha doğrusu diğer kulup başkanları ne?arkadaşlarım kandırmayalım kendimizi.futbol türkiyede oyun değil,ticarettir.sen bir tüccara güvenirsin başarı için.desteklersin,desteklerken de en namuslu şekilde ticaretini yapsın istersin.

çok koyu bir fenerbahçeliyim.yönetimci değil,armacıyım.kulubümün insanları şike yaptıysa gereken yapılsın.küme düşürülsün.ben her yerde desteklerim.o madde kalkmasın.madem yapmadık kalkmasın.basın da haberlerinde "fenerbahçe küme düşecek mi?"başlığını kullanmaktan vazgeçsin.iddianameyi okudum.her takım için somut olmayan giydirmeler var.bir sürü takım var.neden sadece fenerbahçe?aziz yıldırım için.aziz bey bir gün bu takımı bırakırsa,ülkemin 4te 3ü fenerbahçe düşmanlığından vazgeçecek mi?çok zor.

kısacası hepimiz her takımın şike yapabilme potansiyeli olduğunu biliyoruz.yapan cezasını çeksin.saçma sapan söylemlerle birbirimizi yargılamaktansa;içişlerimize karışmaya çalışan(beşiktaşımıza şehitlerimiz için siyah bant takmasına izin vermeyen) uefa'ya karşı dik duralım.bizim bizden başka dostumuz yok.

(edit:bu entryde "şike yapmadık" diye iddiam olduğunu çıkarıyorsanız,derin bir nefes alınız.at gözlüğünüzü çıkartıp tekrar okuyunuz.bu enrtyiyi devam eden bir soruşturmanın medya tarafından başka yönlere çekilmesinden duyduğum rahatsızlık için yazdım.ayrıca galatasaraylı arkadaşlarım...adınızın o sayfalarda geçmemesini takdir edebilecek bir insanım.lütfen artık çoğu insan renk karşıtlığını bırakıp düşünsün)
(bkz: (#14132739))
Bol bol eksilenen yorum. Ne kadar gerçekleri konuşmaya çalışsakta, bu iş Fenerbahçe'ye mal edilecektir.

Edit:
Fenerbahçe tarihinde 3 kere son haftada şampiyonluğu kaçırmış bir takım.
Fenerbahçe 30 senedir Türkiye kupası alamamış bir takım.
Madem şike yapıyordu, neden böyle kötü anıları var?
Son haftaya Fener ile şamp. iddiasıdna giren takım illa kazanmak zorunda değil mi? Bursaspor kazanamasaydı onlar mı başlayacaktı ağlamaya?
işine gelince "siz hepiniz biz tek" diye bik bik öten, işine gelmeyince de "ama bi biz mi şike yaptık ühü ühü" diye ağlayan febe taraftarı saçmalaması. türk futbolu' nun tüm organları tek vücut olmuş febe küme düşmesin diye uğraşıyor. hala ağlayanlar var. ayıp!

tamam o zaman şikeyi biraz da erzincanspor' a mal edelim.
Occamın usturası şunu der; bin tane saçma sapan açıklama varsa en basit olan doğru olandır. FeBe şike yapmış, şike ile şampiyon olmuştur. Haksız kazanç elde etmiştir. işte sadece bu yüzden şike FeBe ye mal edilmektedir.