bugün

esası , şiddeti öven bir milletin ermeni soykırımını reddetmesi olan şey. uzayınca boku çıkıyor.

evet canlarım ne kadar ironik bir durumdur değil mi bu? mevzunun fitilini bugünkü ahmet türk vakası ateşlemiş bulunmakta. sizlerinde gördüğü üzre, ne idüğü belirsiz birinin milletvekilliği haksız bir şekilde elinden alınmış eski bir genel başkanı, kürtlerin en önemli kanaat önderlerinden birini, türkler ve kürtler arasında her daim yatıştırıcı olup köprü vazifesi gören birini kalleşce yumruklaması mevzusu her yerde bayram mahiyetinde kutlanıyor. nidalar atılıyor. ellerden gözlerden öpülüyor. normalde oturup bir çay içmeyecekleri bu meczup şimdi kahraman ilan ediliyor. sanırsın ki ülkeyi ab'ye sokmuş, gsmh'yı 20000 dolar yapmış, türkiye'ye sınıf atlatmış.

iki tekme bir rövaşata da ben atardım, hatta gözlerini oyardım diyebilecek kapasitede şiddete övgü , şiddete açlık, şiddete olan özlemi gördük bugün gözlerimizle. kime ne yararı varsa bu boktan şeyin. bir türlü anlamak istemiyorlar, görünen şeylerin arkasında birçok ali cengiz oyunu olabileceği. onlara girip ahkam kesmeyeceğim böylece aşağılık kompleksine de sokmayacağım kimseyi. anlatmaya çalıştığım şey basit, şiddetin ta kendisi.

bir adamın burnu kırıldı diye ve bu adam kürt diye nasıl sevinç gösterileri yapılıyor gün itibariyle. ve bu sevinç nidaları atanların yıllarca ermeni soykırımını ya da tehciri - ki o da bi insanlık suçudur- nasıl yine şiddetle! reddettiklerini de biliyoruz biz. türkler asla soykırım yapmaz, ermenilere rica ettik onlar da gitti tarzı hararetle birtakım şeyler mütemadiyen reddedildi bu ülkede. ermeni aydınlar öldü, kürt aydınlar öldü hatta istiklal mahkemelerinde radikal islamcılar sırf cumhuriyete karşı oldukları için asıldı. şimdi siz inanıyor musunuz tüm bunlara? daha iyi idrak edebildiik mi ermeni soykırımını, istiklal mahkemelerini, dersim katliamını...

yani, şiddet türkün kanında var anlayacağınız. derisini ikinci bir ten gibi sarmış. üstelik bırakın bundan utanmayı bu bir gurur kaynağı bu insanlar için. çok yazık gerçekten çok üzücü.

dipnot; bu hikayede anlatılanlar her türk kişisini kapsamaz, ama alınmak isteyene de alınma denmez.
yumrukla soykırım arasında şiddetsel bağ kurabilecek kadar iq seviyesine sahip anaokulu kaçaklarının idrak edemeyeceği reddediştir.

sütünü içtiysen yat yavrum, saat 8 olmuş.
ilginç bir cümledir.

buradan şu sonuç çıkıyor; onyıllardır benim askerime kurşun sıkan, vatan hainlerinden kurulu bir terör örgütünün aleni destekçisi olan ahmet türk yumruk yiyince ve bu ülkenin insanları bu olayı övünce, bu insanlardan kurulu bir ülkenin soykırım yapma olasılığı oldukça yüksektir. kısacası ermenileri de öldürdüysek şaşırmamak gerekir.

(bkz: hey yavrum hey)
(bkz: teröristlerin pisliklerine demokrasi bu demesi)

bundan daha tezat değildir...
masum insanları öldüren, üstelik kendi insanlarının cahil kalmaları ve kolayca kendi yönlendirmelerine açık olmaları için her türlü naneyi yiyen örgütle arasına set çekememiş birinin şiddetten bahsetmesi nasıl bir moronun oluşturabileceği oksymoron bir durumdur.
elinde silah cebinde hançer gel barış güvercini.
her kuşu hallettik birde böylesi varmış.
bir yumrukla sözde bir soykırımı aynı kefede tutabilecek kadar zeka özürlü insanların söyleyebileceği kapasitede bir önerme. (bkz: anne ben bugün gerizekalı gördüm)
çok malca bir tespittir. ahmet türk denen burnu kırık şahıs 20 yıldır dağlarda mehmetçik avlayan kan emici terörist örgüte destek veriyor. o konuşunca özgürlük demokrasi oluyor.biz teröristlere karşı konuşunca ise şiddete karşı çıkan değilde faşist oluyoruz, geri kafalı oluyoruz. bende bunu anlamıyorum. amına goyayım
moronlar, idiyotların eğitilebilir olanıdır. anladın sen.
şiddetli müslüman yaparsa sorun yoktur müslüman müslümanaa yaprsada sorun yoktur yahudi yere tükürse şerefsizdir hayvandır.
(#7768372).

bir daha yazamayacağım.
1915 li yıllarda bir kaç cephede savaşan bir devletin içindeki ermenilerin silahlanıp kargaşa çıkarması normal, bundan dolayı tehciri insanlık suçu şeklinde dayanağı olan cümle. bu tür bir cümlenin dayanağı da bu şekilde olur. canlar, şampiyonlar açıp biraz okuyun. önyargılarla, genellemelerle tarihi işinize geldiği gibi değiştiremezsiniz.
(bkz: kürtçülerden tam gaz provaksyon başlıklar)

bir de hiç utanmadan türk milletine iftira atarlar. birde kardeşlikten bahsederler.

kardeşin askerini polisini katledenin iftira atması herhalde normaldir.