bugün

seçimlerden "şerefleriyle" galip çıktıklarını savunan akplilerdir. çok değişik kafaları yaşar bu canlılar.

allah diyerek çalan, şeref diyerek hile yapanların partisi. akp. alın size slogan buldum.
istanbul da 700 bin fark yiyip, yhaaa amaaa yhaaaa biz kazancaktık ama yhaa diyen ergenlerden değildir. gider ağrı da 50 oyla kaybeder rakibinin elini sıkar.
oy dilenciliği yapmaz çünkü davasına sadıktır, düna kadar hiç bir ortak noktası olmayan adama gidip; yhaaa bize ver yhaa neden bize vermiyosuunnnn, deyip buna rağmen kaybetmesine rağmen ağlanmaz.

ülke çapında 9 milyon oy fark yiyip, elektriler kesikti, mumlar sözndü, bizi siktiler diye ağlamaz.

sözünün ardında durur, göte giren entry ve başlıkların kralı olmaz.
daha ortada bir şey yokken havai fişek patlatmaz. bak götte patlar sonra onlar böyle.
anasını avradını sikeyim ben bu akp seçmeninin. evet içinizde akp ye oy veren arkadaşlar varsa iki kere okuyun. bakaraya makara diyenler, milletin amına koyacağız diyenler yine iktidar. orospunun fırlattığı bir adam kalkmış piçiyle beraber türk toprağında elini dört yapıyor, sağlam irade diyor. hayır sağlam irade sayesinde değil, sağlam orospu çocukları sayesinde akp yine iktidar.

edit: 4 kere daha okuyun lan ibneler
kuduz köpek gibi saldırır bu amın evlatları hemen bir üstte görüldüğü gibi hatta dün şeriat kart cart curt dediklerinin taşşaklarını da yalarlar onların sunduğu kasetlere de bel bağlarlar ama bu millet sizin belinizi de amınızı da siker böyle, kısasa kısas. beynini sikeyim sizdeki hazımsızlığın söyleyecek bir şey olmayınca sizdeki küfürdür; bizdeki kısastır.
Akplilerin evine giderken sorun şeref varmıymış yoksa dışardan kendimiz mi getiriyoruz diye.

(Diziden alıntıladığım bir replik)
"Dinime küfreden müslüman olsa..." diye bir laf vardır.
Eğlenceli sözlüktür dediler kaydımı yaptım. Epey komikmişsiniz siz hee.
O'nun tek ,şerefi çıkar. ( Cebine cukka )
Bu yaşa kadar görülen olaylardan çıkarılan özet.
kaale bile almıyorum artık.

ondan bu sessizliğim... köpek havladığında yazıyorum... ısırmasın diye kimseyi.
itin eniği seni diyerek.