bugün

pkk hainlerinin yaptığı eylemde bir şehit haberi geldiği vakit ortaya çıkan lağım faresidir.

hemen hükümete ve açılıma bok atarlar. senelerdir bu belayı besleyenlerde bu farelerdir.
kendi geldikleri boku püsürüğü unutup insanları gerip sinirlendirip provake etmek için askeri, hukumeti, toplumu, türkü kürdü suçlayarak bilmişlik taslayan lağım fareleridir. değerleri içinde (bkz: bok sineği)
atmak için eline aldığı boku yemesini temenni ettiğim faredir.
şehit haberi geldiğinde kılı kıpırdamayan bok böceğinden reva olan tiptir.
şehitlerimiz üzerinden bile siyaset yapabilecek kadar şeref fakiri olan kişilerdir. lanet olasıca pislikler.
faredir.
bir de ne olursa olsun hükümet savunuculuğu yapan avukat fareler var tabii.

ama benim sözüm; şehit deyip geçtiğiniz insanları düşünün, şehitlik ne demek bunu düşünün, o insanların ailelerini düşünün.
bu durum, bu insanlar hükümetten de muhalefetten de üstündür. saygı duyun.

skerim hükümetinizi de farenizi de.
artık terörden kurtuluş isteyen farelerdir.
terörle saldırıları ile kendi amaçlarını ortaya koyan farelerdir.
şehitler üstünden siyaset yapmayı bırakmadıkça partiler, çıkmaya devam edecek farelerdir.
Teroristle pazarlık yapıp, terörle bir yere gelinebileceginii teröriste düşündürendir. Ona cesaret verendir.
belki ülkesinde teröristlere kral, tc vatandaşına b.k muamelesi yapılmasından rahatsız olan lağım faresidir.
veya belki habur gibi sahneler yüzünden yüzü kızarmıştır, utanıyordur.
belki de bir kardeşi daha öldüğü için içi yanıyordur. intikamını alamamak, onun katillerinin krallar gibi yaşatılması gururuna dokunuyordur belki.

belki de suçlu olan bu lağım faresi değildir de bu teröristleri tepemize çıkaran şerefsizlerdir kim bilir? belki açılımdan sonra şehit olan yüzlerce askerden dolayı vicdanlarının sızlaması gerekiyordur ama sızlamıyordur ve bu lağım faresi bundan çok rahatsızdır.

belki de hırsızın hiç suçu yoktur. bütün suç bu lağım faresinindir kim bilir?
dağdaki askeri potansiyel şehit gözüyle izleyen biçare zavallıya karşı duran faredir. ben bilmem hükümetim bilir, başbakanımız en iyisini bilir, o ne derse doğrudur mantığına eyvallah çekenlere karşıdır.