Evet arkadaşlar, sözlük bünyesinde şehit ailelerimiz için yardım başlatıyoruz. Ayrıca duyarlı ellerden gerçekten büyük şeyler bekliyorum.
Bu projenin içinde 1 haftadır vardık ama daha geniş kitlelere ulaşmak için sizlere başvurdum.

Haydi sözlük, kitaplarınız tozlu raflarda duracağına, temiz ellerde dursun. Kitapların içeriği hiç farketmez. Sayısı da önemli değil. Gönlünüzden ne koparsa razıyız.

kitlemiz git gide büyüyor ve her gün duyarlı vatandaşlarımızdan yeni kitaplar geliyor. ilk etapta hedefimiz 5bin kitap. Bunu da kısa sürede sözlük sayesinde tamamlayacağımızı düşünüyorum.

0543 521 0466...
bu numaradan projenin sahibi olan arkadaşımıza ulaşabilirsiniz. Aklınızda olaki bir soru kalır, arkadaşımız yardımcı olur. Aynı zamanda adresi de ondan alabilirsiniz..
Yardımcı olabilirsem gurur duyacağım kampanyadır. Ulan her halta yazıyorsunuz şehit aileleri deyince bir tane entry girip başlık yukarda kalsın da insanlara ulaşsın diyen yok.
Olması gereken kampanyadır. Olmuştur. Hayırlı olsundur.
Pazartesi göndererek benimde destek olacağım kampanyadır.Bir nebze karanlıklarına ışık tutabilirsem ne mutlu bana.
benim de elimden geldiğince destek olacağım uygulamadır.
Katıldığım kampanya.
Sülaleye haber verildi.