bugün

kalan 8 maçında puan alabileceği sadece 1-2 maç olan gs hakkında gerçekçi konuşmaktır. lan dalga falan geçtik de ya gerçek olursa?

kalan maçlara bakın;

mp antalyaspor (D)
trabzonspor
manisaspor (D)
kayserispor
beşiktaş (D)
kasımpaşa
gençlerbirliği (D)
konyaspor
hayırlısı olsun
maçları bedava izlerler, biletler ucuz olur
fena mı olur ?
kalan 8 maçtan 10 puan çıkartırsa galatasaray kümede kalır.Konyaspor ve Kasımpaşa maçları içerde 6 puan eder.Antalya ile berabere kalacağına inanıyorum.Bir puanda ordan 7 eder.sonraaa 10'a nasıl tamamlarız? olmuyor lan! Tedirginim sözlük!
gs için kaçınılmaz sondur *
kendisinden bu performansı yıllardır bekliyorduk zaten. ****
böyle giderse düşecek olması kaçınılmazdır.acayip birşey olur, düşünsenize bir lan.
(bkz: oğuz yılmaz küme düşersin)

http://www.youtube.com/watch?v=42zKru0YF5s

edit: ilerleyen günlerde fenebahçe stadında çalmaya başlarsa şaşırmayın.
'puan varsa puan baş köşelerdesin,
puan yoksa ayvayı yersin küme düşersin.'
son 3 maçında fikstür avantajını kullanıp kümede kalmayı başaracak olduğundan zor ihtimaldir.
matematiksel ihtimali var fakat düşmesine imkan yoktur.
artık seneye fenere kupada vermek varmış. (bkz: gs nin hazin sonu)
her takımın zor dönemi olur. bazen iyice dibe de vurabilir, bir dönem fenerbahçe de, beşiktaş da, trabzonspor da, bursaspor da geçti bu dönemden.
eğer galatasaray küme düşerse, farklı değerlere çamur attıktan sonra kendi takımının hatası eleştirilince değerlerden bahseden, çelişkideki fanatikler dışında kimsenin sevineceğini zannetmiyorum.
ancak güzel komedi filmlerinin beyefendi karakterleri arkasına saklanıp laf sokmaktan anlayan, eleştiriyi asla kabul etmeyen, futbolu kenarlı gözlüklerle izleyenler dışında her futbolsever, galatasaray' ı özleyecektir.
gol olur.
bir fenerbahçeli olarak inanmadığım hadisedir. her ne kadar sevmesem de galatasaray bu ülkenin en büyük spor kulüplerinden biridir. (en büyük için bkz: fenerbahçe)
o kadar da onursuz değildir futbolcuları, yöneticileri. bir noktadan sonra toparlanacak ve eski gücüne kavuşacaktır. bu sayede her fb-gs maçı keyif vermeye devam edecektir.

ayrıca; yarım asır = 50 sene deyip, yok ebenin a.ı ali sami diyorum.
(bkz: neydim dememeli ne olucam demeli)
Geyik olarak komik olsa da iştihat'ta rezilliğin ötesinde bi durumdur.bi beşiktaş'lı olarak ezeli rakip olan fb ve gs'nin küme düşmesi hem ligin hemde bjk'nin imajını zedeler.en büyük rakibi küme düşmüş bi büyük takım sadece komik olur.ama madem gs bu duruma geldi güvenç kurtar,yılmaz vural,erdoğan arıca gibi bi hoca takviyesiyle alt sıralardan kurtulmaya çalışmaları akıllıca olur...*
eger şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik.
(bkz: şaka maka mada faka)
şimdi şaka gibi geliyor ancak eğer ki hagi gönderilmemiş olsaydı ki hala gönderildiğinden emin değilim,
görmeden inanmayacağım , kalan maçlarına baktığımızda o korkuyu sonuna kadar yaşayacaktı galatasaray . kalan maçlarından şu an ki performansıyla konya spor dışında yenebileceği takım yok . bu saatten sonra da lig sonunda nerede olacağını hep birlikte göreceğiz.

edit : galatasaraylıyım .
seneye trt1 de galatasaray maçlarının yayınlanacak olması demektir.
gaş ın kalan maçlarına bakınca alır dediğimiz kasımpaşa ve konyaspor derbileri var. son maç gs-konya final olur. maçı alan ligde kalır.
şaka maka gs nin 10-12 puan toplayıp 43-45 puanla ligi bitireceğini sanıyorum.
hagi gidince işler biraz değişti. antalya maçı çok önemli.
e kardeşim oynayın, malzeme olmayın. kızacak bir şey yok.

not: fenerliyim ve kupa esprilerine gülüp geçiyorum. malzemeyi verdik çünkü, normaldir. ama lig ve kupa aynı değerde değildir. bunu siz de biliyorsunuz bal gibi.
gönderilmesi kararlaştırılan futbolcuların ligin başından beri tutundukları umarsız tavır ve futbol ile gönderilmenin vereceği acı ile yapabilecekleri düşünülünce olası bir durum haline geliyor.

oynayacak adam kalmaması, bunun yanında garanti olarak görünen maçlar dahil can pazarına dönecek lig sonundan içerdeki hainler ile bu iş imkansız hale gelir. birilerinin talimatı ile bu sabotajcıların acilen kadrodan çıkartılması, hatta kulüpten ihracı şarttır. yönetim kanadında ise bu son anlamsız transferlerin korkunç paralara ne amaçla yapıldığı sorulmalıdır. insanın ister istemez kasayı mı boşaltıyorlar sorusu gelmiyor değil.

tüm bunların ışığında, sabotajcı ve mal kaçırma paniğindeki bu ekip ile değil maç kazanmak, takımı sahaya sürmek bile imkansız hale gelmiştir. gemi su almayı geçmiş, tek taraflı batmıştır. sanırım yapılabilecek tek şey korku içinde batışını seyretmektir.
düşecek olursa futbolseverler olarak tek avantajı maçları trt den canlı izleyebilme olanağının olması olacak durum.heralde birinci lig takımının mücadelesini de trt de şifreli paketli üyelikli yapmazlar.
dipnottv:nac breda taraftarıyım.
form grafiği yükselen kasımpaşa ve konyaspor sayesinde gerçek olması son derece muhtemeldir. buca da geliyor.
(bkz: ama bizim uefa kupamız var)
kümede kalmak için 36 puan yetecektir. onun için kendinizi fazla zorlamayın çünkü beyniniz şase yapabilir.
imkansız olan hadisedir. burası italya değil ki kötü giden bir takım avrupada sesini çok güzel duyursa dahi ligden düşürülsün ki italyan mafyası gayet söz sahibidir bu konuda. bizim mafyalar daha aktif çalışıyor demek ki.