bugün

Etrafımda gördüğüm gerçektir, yapmayın etmeyin biraz mantıklı düşünen insan böyle bir hata yapmaz ama genede gelin fenerbahçeli bile olsanız gelin.
(bkz: hertha berlin varken fenerbahçe yi tutabilen adam)
inanılır gibi değil 21. yüzyıl'da halen daha fenerbahçe'yi tutanların olması çok ilginçtir.
(bkz: fosil)
(bkz: fener arsenal maçında arsenali tutan vatansever)
Üzücü bir durumdur. Evet. Bir insan neden fenerbahçeyi tutar ki.
Yuh hala var mı tutanlar ? Sorusunu akıllara getirmiştir yapmayın abi...
tutmak sorun değilde şike olaylarında savunana bile var onu napcaz?
(bkz: Çişimi tutarım yine feneri tutmam)
olum salak mısınız rolmü yapıyorsunuz ?

25 yıllık fanatik beşiktaşlıyım böyle salak muhabbet görmedim.
küçükken fenerbahçeli yapmışlardır ve erkek adam takım değiştirmez. (bkz: ben)
not: babam galatasaraylı, abim beşiktaşlı, ben fenerbahçeliyim.
hem ayriyeten; biraz saygı.
Yuuh sene olmus 2013, seklinde dusunmeye sevk eden durum.
Sanane istediğimi tutarım sanane.!!!!
yaşanan onca şeye rağmen fenerbahçe'yi tutma durumudur.

Bende eskiden fenerliydim, ama olaylar çok farklı bir boyut almaya başladı. Bide kılıçdaroğlu'nun da fenerli olması beni takım tutmamaya zorladı.

Tavsiye ederim bırakın takım işlerini kafanız rahat olsun.
(bkz: fenerbahçeninkini tutanların olması) olarak değiştirilmesi gereken başlık.
var olan bir oluşum sorunsalı.
14 puan fark atan feneri nasıl tutuyorsunuz lan? ezik galatasarayı tutmak varken*.
yanlış yerlerini tutuyorlardır. olm fener lan adamların paçalarından çirkeflik akıyor.
evet seçim bitti yine başladılar. her kaybedişte Fenerbahçelilerinkini tutanlar ne olacak? lanet olsun bağzı fanatikler.
6slileri şaşırtan durumdur. onların başına gelmiş olsa 3 temmuz kelamını edemezlerdi 6snin. haliyle doğaldır. (bkz: 2010 2011 sekizincisi galatasaray)
Her sene Kadıköy'de fenerinkini tutanlar kadar ilginç değildir.
gese yi tutan bile var lan.. bunun bile olduğu yerde zaten toşşaklıspor bile tutulur ki, gese den de bağımsız olarak çok normal olan bir şeydir büyük fenerbahçe taraftarı olmak.. üstelik fenerbahçe komple bir "spor kulübü" dür.. futbol endeksli sevindirik* sistemimiz bunu hep pas geçer.. halbuki daha iki gün önce bile erkek ve bayan voleybol takımlarımız avrupa kupalarını müzeye götürmüşlerdir.. bunun yanında, onbeş yıl önce bi kupa alıp, sırf futbol kupası olduğu için hala konuşanların olması çoh manidardır.. şike mi dedin? şike şike şampiyondur fenerbahçe.. acıtır evet ama katlanacaksınız işte..