bugün

Fena halde sıkışmış olmasındandır. Fırsatı olursa yine biz Biliriz biiizzz olayına girer.

işte son "hamlesi":

https://www.sozcu.com.tr/...-tekrar-acilacak-7305254/

Ordumuzu dünyanın askeri hastanesi, askeri doktoru olmayan tek ordusu haline getiren hastalıklı zihniyet sonunda doğruyu gördü anlaşılan.
herkes ak partiyi eleştiriyor ama bu memleketin anasını ağlatan muhalefettir.
Kılıçdaroğlu vatanı mı seviyor koltuğunu mu?
15 senedir seçim kazanamıyorsun amcaoğlu, koltuğunu bırakmak için neyi bekliyorsun?
ak parti seçmeninden oy alamazsan iktidara gelemezsin, ak parti seçmeninin sana oy vermeyeceğini anlaman için daha ne kadar seçim kaybetmen lazım ?

2023 seçimlerinde altılı masa halkın istediği adamı aday gösterirse Türkiye yeni Cumhurbaşkanının kim olduğunu görecek,
Kemal Kılıçdaroğlu'nu aday gösterirse biz altılı masanın kim olduğunu göreceğiz.
sevgili kardeşim, hayatımda hiç ak partiye oy vermemiş biri olarak konuşuyorum, bak dikkat et, 2023 seçimlerinde ak partiyi iktidardan indirecek olan şey, şayet olacaksa tencere olacaktır. bak tekrar ediyorum dikkat et ne dediğime 'tencere'

bana eğitimden bahset, hukukun üstünlüğünden bahset. Türkiye'de muhalefet başarısız. ak partiden daha başarısız. memleket ne süreçler gördü, 17-25 Aralık skandalı, 15 temmuz darbe girişimi..
daha sayayım mı ? alamadı muhalefet iktidarı. alamaz. niye biliyor musun? çünkü halka hitap etmiyorlar. ben senden çok istiyorum değişimi. ama benim değişiklik istememin sebebi mevcut muhalefetin ülkeyi daha iyi yöneteceğine inanmam değil, değişikliği halkın düşünce özgürlüğünün daha fazla olmasını istememdir.

yapacaksın ulan, ne gerekiyorsa yapacaksın.
Kılıçdaroğlu iyi adam, insan olarak iyi. ama lider değil, olamadı, olamayacak.

istiyorsa daha iyisi olsun, bırakmalı o koltuğu.

bu benim görevim değil, ben vatandaşım, bir reyim var, vakti gelince gider sandığa atarım.

bunu düşünecek olan ben değilim.

beceremiyorsan işgal etmeyeceksin.
6 ay önce parti kuran Ümit Özdağ, kısa sürede Kemal Kılıçdaroğlundan çok daha fazla yankı uyandırdı ülkede.

doktor, benim dişim ağrıyor, niye ayağımı ameliyat ediyorsun amına koyim?

ya bunu düşünecek olan, söyleyecek olan ben miyim?