bugün

bir şeye sap olamadım bari ona buna bok atıp. iticilikte çığır açıp yol bulim çabasıdır. ve amacıdır. bu aralar gaza gelip çoşan kalkık kıçlı bir insana dönüşmüştür. recep ivedik karakteri bile yanında dünya tatlısı kalmaktadır. *
kendisinin asıl amacı; mallığı, kıroluğu seven türk halkını ayılıkla sömürüp zengin olmaktır. ki tebrik ediyoruz, bu amacına da ulaşmıştır.

zeka ve değer bakımından yanına yaklaşamayacağı okan bayülgen'i de eleştirmesi, aşağılık kompleksinden kaynaklanmaktadır. varabileceği en yüksek kademe "recep ivedik 3" olan bir insanın, parayı bulunca götünün kalkmasının yanı sıra, aslında imrendiği kişilere de çamur atması, kendisinin sözüne güvenilir eleştirmenler tarafından acımasızca eleştirilmesinden dolayı bir kuyruk acısı içerisinde olmasından kaynaklanır. böyle de haklı bir psikanaliz yapar, çekilirim burdan.
(bkz: recep ivedik 20)
ukalalıktır, başka da hiçbirşey değildir. yüksel aytuğ'un programına konuktu geçen akşam. yüksel aytuğ ne kadar zarif davrandıysa da yaranamadı. her söylenene bir karşıtlık uydurdu şahan. soğuk espriler yaptı. iğrenç bir program oldu sayesinde. oysa ik zamanlarında ne kadar da samimi geliyordu insana, o dikkat şahan çıkabilir zamanında hemen herkes sevmişti. ama işte para ve popüler kültür malesef bir insanı daha soğuttu bizden. ha birde programa birol güven de konuktu ve şöyle dedi : '' cem yılmaz ve siz birbirinizi yükseltiyorsunuz''
Allah aşkına cem yılmaz, şahan sayesinde mi yükselecek demedi bir insan evladıda. yazık.
tamamen para kazanmak. başka bir şey olduğunu zannetmiyorum.
(bkz: para para para)
hiç bulaşmaması gereken insanlara bulaşarak reklam yapmaya calısıyor. bomboş bir herif.
(bkz: indiragandi)
(bkz: ülkeyi karıştırmak)
işte buyur. kanıtı bile var bu kalkıklığın.

http://video.milliyet.com...-catti_1_36504.htm?auto=1
parayı götürmekti, götürmüştür. bu saatten sonra iyi işlere imza atacağını sanmıyorum ama umarım tersi olur.