bugün

35000'i 3-5 ile karıştıran zekanın ürünü zırva.
sayıları 10.000'e bölelim rahatlayalım.
sadece bir teröristin ağzına yakışacak ifade!

sen şehitlerimizi, askerlerimizi bir eşya bir nesne mi zannediyorsun hadsiz! sen eğer bunları içinden gelerek söylüyorsan şerefsizin önde gidenisin demektir! asıl senin gibi üç beş kişi geberirse bir şey olmaz!

biz senin gibi yediği kaba sıçan adam değiliz! onun içindir ki askerimiz her şeyin üstündedir, şehitlerimiz gönlümüzün tacıdır.

senin gibi şerefsiz, yavşak, hadsiz insanlarla aynı toplumda yaşadığım için kendimden utanıyorum!
BiR TÜRK DÜNYAYA BEDELDiR diyen yiğit ve basiretli türk oğlu türklerin mantığıyla her yiğit vatan evladında bırakın vatanı, topyekün insanlık can veriyor.
ama geçmişinden bihaber devletini ve milletini tanımayan boş kafalarda tüm türkiye kurşuna dizilse 3 milyardan 75 milyon eksilmiş çok mu, olur olay.
bir insan yetiştirmek kolay mıdır, hem de yiğidinden. vatan sevgisi ile vatanı için canını ortaya koyabilen yürekli gençlerimiz için türk oğlu türk yüreklerde bırakın cihanı, bir milyon cihan bir araya gelse bir tanesinin saçının teline değişilmez.
şehidim sen bu vatana kanınla hizmet etmişsin, ben sana iki satır kelamımla hizmet etsem neye yarar.
şehitlere 3 5 diyebilicek bir bünyenin söyleyebiliceği bir cümle.
kendi canını şehit canından değerli gören über gerizekalı insan saçmalaması. sorarlar adama ulan soysuzun evladı git bi götüne bir kurşun yede ondan sonra ahkam kes.
3 ile 5 arasında 2 fark vardır. artı 2 demek artı 2 ana, 2 baba, 5-6 kardeş ve koskoca 2 sülale demektir. 2 şehit demek binlerce insanın ağlaması demektir.
tabiki 2 şehit fazla vermekle vatan elden gitmez ama birde onu şehit veren ailelere sormak gerekir.
bir tarafta iki kadın memesine memleketi satarım diyenler varken bir şehit babasının evladı için nelerden geçebileceğini var sen hesapla ey akılsız genellemeci.