bugün

küfürsuz yazdıgım üc entry silindi . sözlügün genel üslubu nezaket uzerine kurulu degil zaten bunu sen benden daha iyi bilirsin . gemiyi azıga alan arkadslara laf ederken onları kiskırtan baslıkları okursan sevinirim . bari burada tarafsızligi birakin . kendinize pay çıkarin . bu insanlar kimseye ana avrat aaymak icin sozlükte takilmıyorlar .
sadece eylem yapmak istiyorsanız sağa sola zarar vermeden, hükümet karşıtı slogan atmadan ve özellikle terör gruplarıyla birlik olmadan yapın. bi de kendiniz teröriste dönüşmeyin. ilk marifetiniz borsayı gördünüz.
o savcıya benden selam söyle, gelsinde bir çayımı içsin denecek hadisedir.
tarihci76 dan ilk kez bir akp özeleştirisi geldi sanki tam emin olamadım eylemin başında haklıydılar yazdı evet mucize.
tahin ile pekmezden de aynı şeyi bekliyorum
sonuçta şu sözlükte uslüp kültür sahibi 2 tane mufazakar yazarımız var herzaman dinlemek isterim ikisini de.

edit: tahin ile pekmez rumuzlu yazarımız silinmiş üzüldüm gitmesine.
10 yıldır götleri inmeyenlerden gelen uyarılar. klavyerini zor tutuyoruz amk.
evinden çıkamayan kesimdir.
başbakanın 200bin koyarım karşılarına sözünü desteklemiş bir yazardan inciler.

kim takar şimdi bu uyarıları haydi söyleyin bana?
siz teröristsiniz. yaptığınız teröristlik. vazgeçin. chp bdp tkp emep ödp şer zinciriniz size fayda getirmeyecek.
tepkilerini kabalaştırıp küfürle cevap verebilecek insanlara yapılan uyarılardır. sen kimsin lan dürrük diyebilirler. siktir git lan burdan ibiş diyebilir bu terbiyesizler. avukat mısın savcı mısın hakim misin pezevenk diyebilirler. pisler evet. bak bak bir tanesi sana ne lan ....raaaam gibi bişey geveliyor cık cık cık.
(bkz: mesaj alınmıştır)
"hükümete karşı slogan atmadan eylem yapmayı" da içeren uyarılarmış. Oldu canım, hükümete karşı slogan atmayalım da manifaturacılar çarşısının yönetim kuruluna atalım, insanların canını burnuna getirenler onlar çünkü...
kokoreçci ve yemek yiyen 3 kişiyi göz altına alan,vatandaşları habersizce üye yapan,örgüt üyesi olmadığı halde örgüt üyesi göstererek tutuklayan akp iktidarında çok da kayda değer olmayan uyarılardır.hesabı kime kesmek isterlerse ona keseler.bu kadar basit.
bakınız mesela: http://www.youtube.com/watch?v=nkgAYg8YYyo
aynı savcı kask numarası alınan polislere de aynı şeyleri yapacaksa buyursun gelsin. hoş gelir sefa gelir.

ve yine aynı savcı bende 1 milyon kişi dökerim diyerek halkı düşmanlığa sevketen başbakana hakkettiği soruşturmayı açabilecek birisi ise baş tacı edilir.
yaratılmaya çalışılan korku imparatorluğunun hoşuna gitmeyen gözüpek tayfadır.
herkes türk medyası değil höt deyince buyrun efendim hizmetinizde bu göt diyecek.
Hala kuyruğu dik tutmaya çalışan şakirt sözü.

Hala tehdit etmeye çalışıyor.

Devriniz hükmünüz bitmek üzere. Geçti artık o atarlanma devirleri. Kimsede zerre korku kalmadı. Dua edin ilk gün ve ikinci günkü şiddette sürmedi olaylar yoksa şimdi birileri "ben atatürk'ü çok severim aslında" sözleri söyleyecekti.

Evet savcılar var ve çalışacaklar. Ama onlardan korkması gerekenler artık sizlersiniz. Çünkü hesap verme zamanı geliyor.

Ayrıca "gemiyi azığa almak" değil "gemiyi azıya almak" olacak.

Bunları bilelim. Öğrencilerimize öğretelim.