bugün

izmit-akçakoca arası seyahati minübüsle gerçekleştiren otobüs firması*.ve bu ilginç firma bu güzergahta servis kullanmamaktadır.
Karadeniz Ereğli merkezli otobüs firması. Ereğli halkı da bu firmayı çok tutar ve her daim onunla seyehat eder. istanbul hattına büyük firmalar girince mecburen filosunu yenilemiştir. Ankara hattında ise berbat otobüsler gider-gelir. Geçen kış yaşadığım bir olayı anlatacağım. Otobüste bütün koltuklar dolu, muavin koltuğu bile satılmış. Şöforün uyuması için tasarlanmış alt bölmede de 2 delikanlıya bilet kesmişler. bu firma hala yolcu alır ve arka merdiven basamaklarına bir bayanı, alttaki şöfor yatak bölmesindeki delikanlıların yanına bir adam daha vs koridorda ayakta olacak şekilde 2-3 kişi daha alırlar. Bütün yolcular gibi, paket istif gidenlere de normal tarife bilet kesilir.
karadeniz ereğliye gidiş yolunda sınırsız çay,kahve ve çilekli kek servisi yaparak gönülleri fethetmiş otobüs firmasıdır.
yanyana oturulacak iki kişilik koltukta, istisna durumlarda iki kişi seyahat edebildiğiniz otobüs firmasıdır.
düzce' den otobüse binmek isteyen kişilerin, akçakoca sapağında indiklerinde servis kullanmasına izin vermeyen firma.
varan ve gazanfer bilge nin izmit insanının hayatında çok önemli yer aldğı günlerden beri adını duyduğum firmadır.
ha bir de atan kardeşler vardı.
düzce güvenin tek alternetifi olan firmadır. yıllarca izmir- düzce hattında kullanılmış ve hep memnun kalınmıştır.* izmir- düzce hattında en düzgün saatte sefer yapan firmadır. akşam 21.30 arabası sizi sabah 6 gibi düzceye ulaştırırken, düzcenin kendi firması olan düzce güvense izmirden akşam 20.00 da hareket etmekte ve gün ağarmadan düzcede olmaktadır. hani herkes düzce merkezde oturuyor olsa sorun yok da, kaynaşlı, beyköy ve diğer merkez dışı yerlerde oturanlar ne yapacak dedirtir insana.
üstün erçelik turizmin sayın yolcuları mola süreniz dolmuştur otobüsteki yerlerinizi almanız önemle rica olur.
cuma günleri bolu yolcusuna mmkün olduğunca yer vermemeye çalışan firmadır. düzceye ve ereğliye daha pahalıya bilet kesmek varken bolu müşterisine yer yok derler.
kampanya yapmış firma. 25 liralık bileti bugün 10 liraya aldım hem de istediğim yerden. ilk defa sevdim bugün kendilerini. bilet parasına 25 tl verirken yeminlen ki ellerim titriyordu bugün ilk defa gülerek verdim o parayı. siz hep kampanya yapın. ben hep sizi seveyim.