bugün

üst kattaki komşunun ses yapmasına karşın komşuya kızma biçimidir.
Ben genelde süpürge borusu ile tavana vururum.
münasip bir uzun ve sert cisim ile (öhöömm) tavana vurma en geleneksel yöntem olmakla birlikte, 5+1 ses siteminizi komşu duvara dayayıp arabesk dinleyen komşunuza metal, metal dinleyene arabesk dinletmek daha deneysel bir yöntem olabilmektedir.
yukarı çıkıp zilini çalıp "az sessiz olursanız daha güzel olacak birader." demek gayet açıktır. nettir. etkilidir.
kalorifere de vurulabilir.
yorganı kafaya çekip ağlamak. sessiz ve derinden..
(bkz: la ver)
yüksek sesle müzik dinlemek. şu sıralar gangnam style ile nota veriyorum. öncesinde ise ismail yk - allah belanı versin ile veriyordum. denendi, %100 çalışıyor.
olaki üst komşunun bebesi gitar çalmaya çalışıyor ise balkondan kafayı uzatıp "la bebe la dan gireceksin, şu akorlarada düzgün bas bir sene oldu amk" diyerekte gerçekleştirilebilir eylemdir. hem daha gerçekçi hem eğitici.
evi boşaltmamla neticeleneceği için denemeye teşebbüs bile edemediğim olay, zira bekara ev veren ev sahibi bulmak zor bu saatten sonra.
elektro gitarı pis bir distoriton tonuyla cazırtdatmak.
-hey dostum! şu lanet olası şamatayı kesmezsen korkarım polis çağırmak zorunda kalacağım! tamam mı ahbap anladın mı beni ha? eğer anlamadıysan o lanet kara kıçlı fahişene sor o anlatsın sana tamam mı dostum biçiminde olmaması gereken biçimdir.