bugün

2,5 3 yaşlarında olan ve sabahın köründe uyanıp, akşama kadar evin içinde durmadan koşturarak alt kattakileri deli eden afacan.
(bkz: kafa siken)
Kafasını kıvılcım çıkarana kadar duvara sürtmek istediğim.
baş ağrıtmaya birebirdir. bizimkiler her sabahın köründe flüt çalıyor bi de amınagoyum, ne amaçlıyorlar her sabah aynı saatte şunu yapmaktan çözemedim hala.
Kafasını kıvılcım çıkarana kadar duvara sürtmek istemek gibi trajikomik düşüncelere sahip insanları görmemizi sağlayan sevimli insan yavrusu.
kısa bir zaman önce sen ben olan kişi yada yakında senin benim çocugum.
sabahtan akşma kadar flüt çalıp, kardeşine vermediği flütten dolayı onunla kavga edip avaz avaz bağıran velet.
ses yapıp "anne üsteki de gürültü yapıyor bak demekki suç bizde değilmiş" sözlerini söylettiren geri zekalı (bkz: gece uyutmayan o ç)
i*nenin önde gideni.
misafirliğe her geldiklerinde bilgisayara geçmek isteyen gerizekalı.
kendi evinden beni takip ettiğini düşündüğüm p*çtir. ulan ben odaya geliyorum o da tam üstteki odada zıplamaya başlıyor. salona gidiyorum aynı. sabah aynı akşam aynı. bu aralar en büyük hayalim bu çocuğu dövmek.
Çorapları iç içe geçirip maç yapan küçük çocuktur. Bunun haricinde yatakta zıplayarak uçmaya çalışmak, sürekli düşmek, böööö diye ağlamak gibi değişmez davranışları vardır. Aile bu durum için bir şeyler yapmıyorsa, bir yerde sıkıştırıp gözü korkutulmalı. Her akşam yatağında bulamadığı çocukları döven cadı komşu hikayesi anlatılmalı.
Dna dizilişi merak uyandıran velet.

Sanırsın kripton gezegeninden geldi.

Rahat dur lan iki dakika.
hemen her gün anasına methiyeler düzülendir.

bi de sevimli insan yavrusu demişler, siktiriniz efenim.
ust kattaki komsu he herzaman çaliskanir.
insanı hayattan soğutur. çocuklu aileler siktirin gidin şu apartmanlardan yeter artık açık ve net.
çildirtacak olaydir.