bugün

gözünde canlandı değil mi torun? lan çok fazla genellemenin dibine vurmak istemiyorum ama arkadaş rütbenin verdiği bir rahatlık sanırım bu olay. bileği kırma, baş parmak görünmeyecek, avuç içi zinhar... n'oldu hacım bu kurallara ya, kaç asker aynada selamıyla sevişti bunu öğrenebilmek için.

metrekareye 3 albayın düştüğü bir yerden geçmem gerekti bir gün, öyle bir yer ki yol boyunca kolunu indiremen. yolun başına gelen kolu alçıya aldırıp geçiyo. lan aman laf yemeyelim korkusuyla yusuf yusuf durumları zaten. adamı gördüğün an kafada kurmaya başlıyorsun zaten, lan kaç adım kala başlıyorduk selama, duruyorsa 3 yürüyorsa 6 mıydı, koşarsa ben de koşarım aga, e benim adımlar da eşşek kadar yav, 2 adım kala başlasam sıkıntı olmaz herhalde, birden durursa ski tutarım asıl, derken derken çivi gibi beton gibi o selamı çıkarırsın ve

selam alınıyor...%10
selam alınıyor...%43
selam alınıyor...%79

görsel

bu ney laaaan?*
ne kadar üst düzey olursa olsun, herkesin temelde insan olduğunu hissetiğimiz an olacaktır.
--spoiler--
amaneeeeey
enver assubay derler benim adıma, adıma
pişman olur bakmayanlar tadıma
amaneey
sabahları bi kadeh, akşamları beş kadeh
neşemi de bulunca dalgamada bakarım
amaneey
--spoiler--
turist ömerin tersi bir selam verir aslında. kol kalkar, vucuda 25-30 derecelik bir açıyla şapkaya gider. ve selam alınmış olur.