bugün

üniversite denen kurumla kerhaneyi karıştıran ergen pezevenklerdir. bunların %99'u üniversite de otuzbir çekmeye devam ederler.
(bkz: götlek)
(bkz: sprite tan acımasız gerçekler)
Oyle olmadigini aci bi sekilde anlayacaktirlar.
Genelde gerici, kıskanç yobazların dahil olduğu götleklerdir.

insanların bir arada hem bir şeyler öğrenip hem bilim yapıp hem de insanca gülüp oynamasını bir türlü kaldıramazlar. Bu gerikafalılar, bu dünya öbür dünyaya hazırlıktır derler, sonra da gider dört karı alırlar, e dört karının kendini becertmek için yarıştığı o ev kerhane olmaz ama di mi yobazım, hurilere hazırlık için yaptın de mi ehehe.
üniversitenin ne olduğunu bilmeyen götleklerden daha iyilerdir.
çünkü diğer götleklerin soyu sopu belli değil, köpek sikişi ürünüdür.
o yuzden üniversitede sevişen gençleri kıskanır, orda burda sözlüklerde kerhane sanıyorlar diye çemkirir dururlar.
hayatlarında hiç kerhane görmemiş götleklerin sarfettikleri sözdür efendim.

tamam güzel kardeşim seni anlıyorum, kerhaneye hiç gitmemiş olabilirsin. valla çok da iyi etmişsin kerhaneye gitmemekle. gitmemenin sebeplerini sormuyorum bak. anlayışlı insanım. belki becerdiğin birisi var, belki de mastürbasyonla tatmin oluyorsun.*

bu söylediğin laf çok saçma la valla. üniversite olum bura. tamam ülkemizdeki üniversiteler her ne kadar öğretim yuvası olmasa da üniversite işte.
sana buraların kerhane olduğunu kim dedi bilmiyorum dostum ama seni fena halde kandırmışlar la.

diyeceksin ki sen şimdi bana, "üniversitede seks olmuyor mu?" oluyor valla, hem de alası oluyor. ama güzel kardeşim burada insanlar bunu geçim kaynağı olarak değilde, kendi arzularını tatmin etmek için yapıyorlar. yani alan razı, veren razı.
bak canım kardeşim tekrar yineliyorum, buralar kerhane değil, seni kandırmışlar.
şimdi sana diyorum ki ben, hemen git seni kandırana üniversitelerin kerhane olmadığını anlat emi.
(bkz: american pie) izleyip üniversite sınavlarına hazırlanmıştır.
kerhaneyi üniversiteye çeviren erkeklerin söylemidir.
üniversite = am olarak bakan götleklerdir. öss'yi de bu motivasyonla kazanabilmişlerdir zaten.
ama ne yazık ki 4 yılı hiç sevgilisi olmadan bitirirler.
üniversiteyi kazanacak aklı nasıl bulduklarını merak ettiğim insanlardır. çok vardır bunlardan.
Hayalleri şudur, bir kızla keşişecek, kız buna yavşayacak, bunlar kendi şehrimden örnek vermek gerekirse barlar sokağına gidip içecekler, kız kafa olacak, oğlanla hemen sevişecek. Bu mu amk? Bu götleklerin üniversiteye bakış açısı buysa öss kasmasınlar damacana falan dürtsünler, eşek de var.

2 eylül kampüsünde çimenlerde yiyişen kimse neden yok? Bina içinde neden yok? Hani genelev? Pezevenk nerde? öğretim üyeleri mi pezevenk.
üniversiteyi kendilerine kız tuzağı gibi görenlen bu ülkenin eğitim durumunun ağzına eddiler.
büyük umutlarla üniversiteye giden, okulda her gördüğü karıyı seks objesi zanneden, bazen orta yaşlı hoca ya da personeline bile gözü kayan, zamanla yaşlı hocalarına bile "ulan verse skerim ha" diye sarkmaya yer arayan, tüm bunların sonucunda ancak ve ancak ayna karşısında kendi götüne bakarak osbir çekecek insan türevi öğrencidir.