bugün

Bölümüne göre değişir ancak test tekniğiyle yetiştiğimiz için okumak daha zordur bence.
ders seçmek.

sistem vurduruyordur.
okumak daha zordur heleki bol matematikli bir bölumde iseniz.
kazanmak daha zordur.
Sınav stresi ile başetmek yorar insanı ancak kazanması da okuması da kolaydır.
üniversiteyi kazanmak mı daha zordur okumak mı deseler mezun olduktan sonra iş bulmak derim.
okuduktan sonra iş bulmak.
(bkz: üniversite mezunu işsiz)
al birini vur ötekine.
üniversiteye hazırlık döneminde oluşan yüksek kaygı düzeyi kazanmayı daha zor hale getiriyor bence. tabi bu okumanın kolay olduğu anlamına gelmiyor.
Mezun olduktan sonra yüksek maaşlı iş bulmaktır.
kazanması bir dert, okuması apayrı bir dert dedirten durum.
tabiki okumak daha zordur.

kendimden örnek verirsem, ben lisede yatarak ilk senemde iyi bir puanla bir bölüme yerleştim. fakat okulu uzatmadan bitirebilmek için götümü yırtıyorum. tabi bunda hocaların orospu çocukluğu seviyesi de etkili.
Ikiside zordur. Universite sınavına hazirlanmak insani psikolojikman yorar ve insan kendini su sene bitsin uni de rahatim zaten psikolojisine hazırlar sonr universiye girer ve hayalini kurduğu rahatlıktan eser yoktur.
Sirada ki küfürüm gençlerimizin hayatını sömüren eğitim sistemimize gelsin.
bitirmek. evet.
Yaşamak mı zor Çince mi? Buna benzer bişey oldu...
Mezun olduktan sonraki 1 yıllık süreç en zor kısmıdır. Girince alışıyorsun ama.
Okuyup bitirmek daha zordur.
Daha da sonrası.
bitirmek en zoru sanırım.
Her şeyin bir zorluğu var işte önce kazancam diye yırtarsın bi yerlerini sonra okucam diye sonra da okul bitsin diye. Kısır döngü .
hazırlığını okumak daha zordur ameka. tabi bazı üniler için geçerlidir bu.
Okumak.
5 senelik öğrencilik geçmişim ve en az 2 senelik de geleceğim var. en zoru bitirmek. diplomayı alınca rektörü önce öpüp sonra yumruklamayı düşünüyorum.
bölümüne göre değişir. şu an dersleri geçmek için(ortalama kasmak ne haddime) gösterdiğim performansın yarısını gösterseydim gs öğrencisi olabilirdim.
not: hukuk okuyorum.
O boktan diplomanın bir faydasını görememek daha zordur.