bugün

dahil olduğum gruptur.*
üniversite zamanlarında ve öncesinde cinsel birliktelik yaşamayan yada yaşamadığını söyleyen erkektir.

yakından edit: bir problemim yok, tercihlerimde sağlıklı.
(bkz: seçicilik)
(bkz: obsesif manyak)
kendisini karısına saklıyan erkek.
(bkz: üniversiyeti sağ solu deli kaslı bitiren insan)
(bkz: Oraltısız güç güç değildir)
(bkz: solo takılan üniversite öğrencileri)
afferindir. helal olsundur. nasıl başardın? sorusunu yöneltmek istediğimdir.
(bkz: kafayı duvarlara vurmak)
kendi iradesiyle eylem gerçekleştirebilen erkektir. ayrıca;
(bkz: üniversiteyi bakire bitirebilen kız)
(bkz: üniversiteyi bakir bitiren erkek)
başlıklardaki bitiren ve bitirebilen tabirlerine bakınca; üniversiteyi bakire bitirebilen kızdan daha şanslı erkektir.
yahudidir.
kendine göre sebepleri vardır. aileden aldığı terbiyeden dolayı da bu işi yapmamış olabilir. ayrıca kalkmıyor diyenlere de denedin mi diye sorması muhtemel erkektir.
(bkz: üniversiteyi dereceyle bitiren erkek)
(bkz: pes2009 da yenlimez erkek)
(bkz: elizabeth ten elleri nasır tutmuş erkek)
baskın yetişmemiştir, üniversteye gidince kendinden geçip sağa sola saldırmaz.
okuluna ve geleceğine odaklanır.
bakir olması hiç sevgilisi olmaması anlamına gelmez.
aşk adamıdır sevgilisi ile el ele tutuşmak ona şiir okumak yeterli olur.
nesli tükenmekte olan erkektir.
üniversiteyi bakire bitirebilen kız ile izdivaç kurması makbuldur.
diyerbakir li erkektir. diyarbakır lı olsa gene belki de, diyerbakir li olunca anca eşek, köpek, at falan. hani onların da itiraz etme hakkı olsa, olmaz da; yapacak bir şey yok.

köye dönünce 8-9 yaşında bir kızla evlenir bakirliğinden kurtulur artık.

o zaman da diyerbakir onun için amed olur, dağa çıkar; babasına, amcasına, birilerine bırakır gencecik karısını.
yok bence bunun tecihleri filan farklı.
belli bir zamana kadar aseksüel yaşam biçimini savunan kişidir.
Aseksüellik bir tercih değil, durumdur ve aseksüeller isterlerse cinsel ilişkiye girebilirler.
başkent üniversitesine gitmeyen erkektir. benim orda çok arkadaşım var da ordan biliyorum diyelim.
dekan özel ödülüne layık öğrencidir.
(bkz: zikini işemek için kullananlar)
namusludur,namuslu!
(bkz: ben)
Allah'tan korkan takva sahibi erkektir.
(bkz: elalemin siki sizi mi gerdi)
kısmetse bu ben olacağım, son seneye girdim zira. yalnız kafamda bir soru işareti var. şimdi bu milli olmak, bari üniversitede olsun sevişecek birini bulabilmek üniversiteye giden çoğu gencin hayali tabii. elalemin kızını fırsat bulsan bafileyeceksin, iyi güzel; ama herkes böyle düşündü ve böyle yaptı diyelim sonuç ne olur?

türkiye'de bugün 100'den fazla üniversite var. bazılarının öğrenci sayısı 40.000'i bulmakla birlikte toplam 1 milyona yakın öğrenci olduğunu varsayalım. bunların yarısı erkek olsa (tıp ve mühendislik fakültelerini düşünürsek az bile söyledim) ve iyi kötü hepsi de sevişecek birini bulsa diyelim, memlekette üniversite mezunu bakire kız kalmaz. tabii ki hepsi üniversite içinde olacak diye bir şey yok ama genelde bunların ortamı bellidir. peki bu mezun 'milli' arkadaşlarımız ileride bakire bir kızla evlenmek istemeyecek mi? ona şüphe yok zaten. (bkz: her sevgilim bir kere versin karım bakire olsun)bu kızın aynı zamanda üniversite mezunu olmasını da ister haliyle. davul dengi hesabı.

şimdi soruyorum,

herkes bunu yapmaya çalışırsa sen o bakire kızı nereden bulacaksın benim zeki çocuğum? annene söyleyip kız mı arattıracaksın mahallenden ya da köyünden? onu da geçtim, sen elalemin kızını zikeceksin, sonra da kendinde bakire kızla evlenme hakkı göreceksin. ilahi adalet diye bir şey var.

azıcık mantıklı olun amk.
acınası durum.
üniversite okurken evlenmemiş, ilk cinsel deneyimini evliliğine saklayan bireydir.
gidişatın gösterdiğidir.
gayette normal erkek tipidir.misal;sevgilisi bakiredir ve ona deli gibi aşıktır,bu yuzden üniversitedende bakir ayrılmıştır,onlar evlenecek ve mutlu bir sex hayatları olucaktır.**
üniversiteye college fuck fest amacıyla gitmemiş olan erkektir.***
kol kasları çok iyi gelişmiş erkektir.*
güncel Önemli Başlıklar