bugün

etrafa çaktırmasa da eli sikinde gezmiş biridir.
sosyalist ve kamyoncu bir bıçkın delikanlıdır.

not: bakireliğimi herhangi bir bayan sözlük yazarına verebilirim.
ulkemizde olan cogu erkekten sadece birisidir..

he mk universiteye giden her kadin erkek sevisiyor he.. zihniyete gel..
yurttan dısarı cıkmaya fırsat bulamamıs, a sosyal özgüveni olmayıp bir kişiye bile teklif dahi edemeyen ödlek erkek türü, olum kızlar çok görmüş erkeği severler.
bırakın bu kendimi eşim adıyorum ayaklarını eşin sana adamıyor ki hayatını, o yüzden takıl gez, para harca eğlen sonr hayat zaten cok boktan olacak, illa sviş demiyoruz ancak az da olsa bir şeyler gör.
kayseride okumuştur.
mühendislikte asosyallik ustadlarinin çoğunun içinde olduğu durum.
Birbirilerini mi siksinler ne yapsınlar.
kız içinde erkek içinde oldukça zor bir durumdur. erkek için ise muhtemelen evleninceye kadar süreceği bir maratonun başlangıcıdır. tavsiyem johnson\'ın su bazlı bebek yağından bol miktarda almasıdır. toplu alınca indirim kazanabilir. lakin epey bir miktarda ihtiyacı olacaktır. malum evlenmek kolay değil ve zaman alıyor. bayan için ise bu büyük sorun olmayacaktır, ne zaman isterse hayallerine kavuşması çok zor olmayacaktır. Lakin erkekler kapısında kuyruk oluşturur, evini yıkarlar. yıkarlar dediysem anlamışsınızdır nasıl yıkacaklarını herhalde. cem yılmaz repliklerden, replik 49876 i izleyen sperm bankasından hatırlar nasıl yıkacaklarını...
üniversite tarafından ek bir başarı diplomasıyla belgelenmesi gereken durumdur.
üniversite tarafından başarı diploması bile verilse, senin bir şakirt olduğunu değiştirmemesinden dolayı hep içinde uhte olarak kalacak bir durumdur. bakir kalmanın namus ve ahlaklılık kıstası olarak düşünüldüğü sürece hayatın bir çok eğlencesinden mahrum kalacağın bir gerçektir.

(bkz: haydi b*k yiyelim tüm sinekler yanılıyor olamaz ya)
bekaret tamamen insanın hür iradesine bağlı bir şey olduğu için garip karşılanmaması gereken erkektir.
Kişisel tercih değilse mühendislik okumuştur.
Mağdur erkektir .
Çirkin ve fakirdir. Makinedekiler de kanka ayagina birbirlerine veriyorlarmis , fakültenin itibarini kalkindirmak için.
Su işleri falan okuyor olması muhtemeldir.
talip olduğum kişiliktir ama tamamlamam için üç buçuk yıl bulunmakta önümde. dualarınızı eksik etmeyin kardeşlerim.

not: hemşirelik fakültesindeyim
ya mühendistir ya çirkindir ya maldır.
şaşılacak bir şey yok. haziran ayında hukuk fakültesini dereceyle bitirecek biri olmama rağmen bu durumun abartılmaması gerektiğini düşünüyorum. haa istesem yapmaz mıydım? her gün başka biri olurdu.. o ayrı konu. eğer kişinin inançları ve allah korkusu kimi duygularından baskınsa o zaman bu durumu abartmamak gerekir.
Çirkinlikten ve asosyallikten ölecek erkektir. Otobüste eli kızın memesine değse boşalır.
görsel
çok nadir bulunan erkektir.
adamdir.baska soze ne hacet.
Şakirt yapıştırma derdinde olmayan trik.
(bkz: ekonovich)

çok uğraştılar, sürtündüler ama iffetimi korudum.
görsel
diplomanın yanında ekstradan bir belge daha verilmesi gereken erkektir.
Eziktir.
Ben bile daha lisede bozdurmuştum.