bugün

iyi bir fettullahçı olup bu alanda tanınan dershanelere kayıt olmak ve gelsin kopyacıklar, gizli şifreler...
atma rıza din kardeşiyiz.

ayrıca (bkz: başlığı açana giren üniversiteli kolu)
şifreli ygs nin şifresini çözerek girmek en kolay yoldur.
istihareye yatın, sorular gece rüyanızda.
allah yolundan geçiyor zahir.
(bkz: 3 doğru 1 yanlışı götürür)
kampüsün içine giren otobüslere binmek. evet bu kadar kolay. yaptım oldu.
Üniversiteye girmenin kolay yolu günübirlik ders çalışmaktır ve konuları biriktirmemektir. Bir üniversite öğrencisi olarak bunu savunuyorum.
din büyüklerinden şifreler alınır. bundan sonra sistem böyle işleyecek gibi vesselam.
ziyaretçi olarak mı?
hadi ders çalışmıyorsun anladık, iki abiyle takılsan, biriki sohbete katılsan allah muhammed falan... çok mu zor? hem sevaba girersin hem meslek sahibi olursun. ama yok kafa yok şimdiki gençlikte. ver yesin ört uyusun
ders çalışmaktır.

Bahsi geçen dershaneler de eşek gibi ders çalışmanızı sağlar, başka bir şey yapmaz...
resim yapmaktır. şarkı söyeyebilmektir.

evet amk. abilere fem e yedireceğiniz parayı gidip bi müzik/resim kursuna verin. ygs den 180-200 alın (dershaneye gidilmeden alınır bu, alamayan yaşamasın zaten) 6 aylık bir sıkı eğitimle bile sanat fakültelerinin kapısını açın amına koyim. ne takımışsınız yok abilerdi ablalardı fethullahtı. hem sanat okurken bunların yaşattığı buhrandan biraz uzaklaşırsınız. gereksiz baş ağrıtır bu muhabbetler.

siyasetle bağınızı kopartmazsınız tabii. siz bize lazımsınız!

(bkz: yaptım oldu)
kapıdan girmektir. *
Bol olmasa da günde belli bir vakit ayırmak. Çok çalışmayıp da dersi dikkatli dinlemek yeterli .
1.En kolay yolu ders çalışmak.
2.Test çözmek
3.Çalışmak.
4.Eğitim şart.
cemaat üyesi olmak, ve hazır soruları ezberlemek...
yok öyle bir yol. ancak rüya aleminde karşılaşabileceği bir yoldur.