bugün

ray malifalitikodur.

lay lay lay
nam nam nammmm
sam sam samm
loy loy loy loy loyyy.

hamdolsun.
kendini geliştirmektir, bilim yapmaktır. onu kozasına hapseden toplum normlarından bir nebze arınıp özgürce varolmaktır.
asıl sorgulanması gereken üniversiteye giden erkeğin amacıdır.
kutsaldır.

messelam ben, karga sesiyle ortalıkta ray malifalitikoooo lay lay lay şay şeklinde şarkı söylediğini sanan zibidilere ağzının payını vermek için gidiyorum.
Bazıları gibi dar görüşlü insanlara bağımlı olmadan kendi ayakları üzerinde durmaktır amacı.
Okumak. Tabi bu bazi aptallarin anlayamayacagi durum.*
kızların bir trollü ciddiye alıp, laf sokmak için doluşacakları başlık şeysi.
eğitimdir kardeşim.

hakları olanı alıyorlar, çalışıp bizler gibi kendi ayakları üzerinde durmak, bir erkeğin himayesinde ona vurdurarak çocuk bakarak yaşamak istemiyor, oda bizim gibi hayatını yaşamak istiyordur. medeni kadındır, saygı duyulan kadındır!
Koca evı ile baba evi arasında gıdıp gelmeden kendı yasamını ve ekonomık ozgurlugunu elde eden kızdır.
Okumak orosbuçocuğu okumak...
Nasıl bir ana doğurmuş sizi, nasıl birer yaratıksınız bilmiyorum...
ileride kendi ayakları üzerinde durmak için çabalamak, öğrenmek, kendini geliştirmektir.
kesinlikle kimseye bir şey ispatlamak zorunda olmayan kişidir. kendi ayakları üzerinde durmak ve eğitimli bir birey olmak amaçları olabilir ama cahil cahil konuşan insanlara açıklama yapmak gibi bir amaçları yoktur.
dusunduren amactir.

bir insan baba evinden neden ayrilip ogrenci evi denilen ve girip cikanin haddi hesabi olmadigi yerlerde kalmaya gider? icindeki gizli kasarligi ortaya cikarmak icin mi?
Ortamlardan ortamlara aqmak.