bugün

-Sen matematiği nasıl A1 düşürdün ha! Hocaya ne verdin söyle.
diyen tipler ki o insanın çalıştığını dahi aklının ucundan geçirmezler.
bu tipler arasında bir de benim gibi olanlar vardır. vize ve özellikle final zamanı kantine kamp kurarım.kapıdan girenleri süzüp en sikici bakışlarımla selamlarım.en vazgeçilmez sorum,

-aaa o elindeki not mu sorusudur.cevap olumluysa fotokopiciye kadar uzarım.yok olumsuzsa masama geri dönüp avını bekleyen çıta kıvamında gözleme devam ederim.
Tırnağım kırıldı, arabam çizildi diye ağlayan kız tipi.
kantinci tayfa. derslere girmek yerine kantinde takılmayı yeğlerler.
reislere çay taşıyan gariban köylü çocukları.
vize ve final öncesi önünden geçip giderken, notlar açıklanır açıklanmaz, önce gayri ihtiyari selam verip sonra hemen kaç aldığınızı soran tiplerdir. her daim rekabetçi ve tehlikeli elemanlardır.
-ee..makelden kaç aldın? (dikkat burada heyecan ve yüksek gerilim var!)
+ya benim kötü 25 aldım ya...
-olsun moruk, ben de 40 aldım, itiraz edicem, kağıdıma bakıcam, çok zor sormuş ya..
+iç ses: a..skyim.
kıvırcık saçlı herkes tarafından tatlı bulunan tipler.
sapphire bosphorus'de* boy boy resim cektirip kız tavlayacağını sanan denyo tipler.
facebook tan okulda gördüğü tüm kızları ekleyerek ortam yapacağını zanneden tip.
bayırgülleri: üniversitenin ilk dönemlerinde köyde giydikleri bayramlıklarla okula gelen, devam eden yıllarda şehrin sosyete pazarlarının keşfiyle stradivarius-mango-zara- çakması elbiselerle okulda havasından geçilmeyen, kendilerini iş kadını sanan küçük sırlar terk tiplerdir. bir de makyajları vardır ki bunların ne sen sor ne ben söyleyim.

(bkz: işletme)
marka giyimleri çekip ak sakallı dedenin gençlik haline benzeyen kıllılıkla dolaşıp, sınıfın taş hatunları dolaylarında dolaştığında uykudaki kedinin kulaklarının her daim dikkat kesiliyor olması gibi tetikte bekleyen ve takip eden kulakları ve gözleri olan çok esmer, kesinlikle orta boylu erkekler.

edit: dengine bak bari de otuzbeşine geldiğinde senin sadık yarin ellerinden biri olmasın.
dünya s*kinde minare g*tünde olan tip. (bkz: yilott) derste uyur parayı anında yer öğrenim gecesi kral akşamları uykulu sabahları sabah diye bişey yok hayatı tam anlamıyla 15:oo-05:00 arasında yaşayan zaatlar.
her final, vize öncesi ''hiç çalışmadım, kesin göte geldik, boku yedik'' tarzında laflar edip etrafındaki kitlenin '' he demek ki kimse çalışmamış iyi bari kalırsak hiç yoktan yanımıza adam olur '' diye düşünmesine sebep olan ama her defasında çalışan insanların kaldığı sınavı rahatlıkla geçip insanı hayretlere sürükleyen vazgeçilmez karakter değil gruptur bunlar . aynı zamanda sınav çıkışında da '' abi sınav bok gibiydi kesin kaldık sıçtık '' tarzında açıklamalar yapılmaya devam edilir ki yemede yanında yat .
sabahın köründe full makyaj gelen,topuklu ayakkabı giyen,ayrıca okulun en taş çocuğuyla çıkan ve üstüne üstlük aa alan kız modeli. * *
winston soft içen genç.
doğuştan sınıf temsilcisi olan, oradan da götüm götüm asistanlığa uzanan tipler.
(bkz: havalar biraz ısınınca dışarı çıkan şortlu)
görsel
Dünya umrunda olmayan, ,relax ferah ferah takılan, dışardan bakılınca bakımsız görünen, bakışlarda dalgınlık olan tipleri görebiliyorsanız çevrenizde bu üniverstede olduğunuzun belirtileridir.
güncel Önemli Başlıklar