bugün

derse çalışmak için erkekleri etkilemeye çalışmak, kitaplar yerine makyaj malzemlerine ve kuaföre harcamak, abuk sabuk klüplere gitmek, ortam yapcam diyerek ortam malı olmak.
sevgili bulmak için ille de yaşayış ve kişilik ayarları yapmak gerekiyorsa, gerekebilecek olan niteliklerdir.
ancak, "bulunandan hayır gelir mi?, sevecek olan böyle de sever mi?, arayan belasını mı bulur yoksa mevlasını mı?", bilemedim. mekana göre sevgili aramak nedir onu hiç anlamadım.
(bkz: mekanlara göre sevgili bulma kılavuzu)*
biraz dışgörünüş tabiki en basında sonrasında kahve falı bakabilmek,zor degil bikaç figürün anlamını ögrenıp gördüklerını onlara benzetmekten geçer.felsefe-sosyoloji üzerine bikaç viki bilgisi,sokrat,platon,hegel karısımı spiritüel,epikürizm,septizm,nihilizm filan kelime anlamları yeterlidir.antipopülist filmlerden bikaç örnek fellini,lynch filmlerinden bahsetmek,astronomiden bikaç konu başlıgı edınmek bunlar amaca vardırır gibime geliyor tabi ama hedef kitleniz biraz dar ve entel aday ve/veya aday adayları arasında olmalı.öteki güruhlara ancak ve ancak doguştan bahşedilmiş özelliklerle yaklaşabilirsinız,çirkinseniz maalesef ki bu bikaç başlık işinizi görebilir.
(bkz: üniversite abazanların nirvanasıdır)
biz bugüne kadar ne yaptık mike?
üniversite hazırlık sınıfında dağıtılan anketin başlığı.
,,,adam olmak,
sevgi nedir bilen-bilinen 2 kişi olup,
O' kıza değmek.
Ya benim gibi çok başarılı ve çalışkan olup dereceye sahip olacaksınız yada yine benim gibi zengin olmanız gerekecek. Aksi durumda çok zor.

Özel üniversitelerde çok daha zor olan durum.
şanslı olmak en başta gerekli olan niteliklerdendir. yoksa her keseye her cebe göre manita bulunur üniversitelerde. ama şans yoksa benim gibi sap sap gider gelirsiniz. zaten 3. sınıftan sonra okula gitmeyi de bıraktım. pişman değilim. ayrıca okulu zerre kadar da özlemiyorum. rahatladım teşk.
cüzdana 3 4 mendil sıkıştırın kalın görünsün yeter.