bugün

geçen yine şunu s*ktim buna kaktım muhabbetlerine maruz kalan asosyal kişidir. üniversitede sizin asosyalliğini yakalayanlar sizi potansiyel ego kasma şubesi görür unutmayın. millet ne derse onaylayacağınız için herkes gelir yaşamadığı şeyleri yaşamış gibi size anlatır. ya da yaşamışsa bile bire bin katarak anlatır. sizde mal gibi onaylar egosuna ego katarsınız. üniversitede iki sosyal kişi anlaşamaz üniversitede ki arkadaşlıklara bakın bir taraf alttan alan dinleyen diğer taraf aktif götürgen kişilerdir niye siz alttan alıyorsunuz mal gibi ne derse onaylıyorsunuz iki egolu kişiyi aynı ortama koy 5 dk ya kalmaz birbirini yer.. geçen biri gelmiş kızla sevişiyorum kız sevişirken titriyor diyor çocuğun tip tinerciden hallice. tamam sevişirsin anlarım da amerika değil amk burası. titriyormuş da gözleri kayıyormuş da he aq he. böylelerine prim vermemeyi 3. sınıfta öğrensemde ilk 2 yılım enayilik ve kerizlikle geçmiştir. sizi gerçekten anlayan yalan söylemeyen kişiyi buldunuz mu yeter inanın 4-5 kişilik gruplarda dönen muhabbetlerin % 90 ı leş, gereksiz konular. 3-4 gün sonra küçük bir olay olsa herkes birbirini yer.
(bkz: yok be olm)
Hiç anlam veremiyorum herkesin elinde bir telefon arkadaşlarıyla yan yanayken mesajlaşıyorlar.