bugün

Lisedeyken öğrencinin deliliğinden korkup ses çıkartamayan, bir iki tane de dayak yemiş müdür yardımcısı hikayesi dinledikten sonra götü büzüşen tipleri gördükten sonra üniversiteye gidince ataması yapılmayıp da okutman olan dallamanın sanki senden daha çok şey biliyormuşcasına artislik yaptığına şahit olma durumudur.

Bu lavuk derse girmeden bir önceki gün anlatacağı konuyu hatim edip derse girer, tüm soracağınız sorulara hazırlıklı gelmiştir, bunun verdiği öz güven ile kendisini en azından yard doç zanneder.

3 ay önce garsonluk yapan kimsenin 30 kişi karşısına geçip 1 sene sonra suratına bakmayacak adamlar olmasına aldırmaksızın,

okutman: evet gençler (gençler mi, aramızda 3 yaş yok pezevenk) bu gün üzerinde yoğun mesai harcadığım bir konuyu tartışacağız (bak bak konuya bak) evet konumuzun ismi (bir kere daha kitaba baktıktan sonra) in:nooovasyonmuş evet (muş muuu) evet night bize okurmusun

abi ben başlarım okumaya bu lavuk sorarım der çizdirir sınavda da çizdirdiği yerden sorar bu.
pek sık olmasa da, rastlanandır.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
normaldir. burada sorun üniversiteye öğretim görevlisi alma yollarındaki yanlış uygulamalardan kaynaklı.

bu işin kpss gibi sınavı olmalı öyle hocaların seçmesiyle ve not ortalaması ile akademik görevli seçilmez seçilir ise de böyle ibneler yuvalanır.

Hayır üç kuruş etmeznl insanlar sanki başbakan oldular edi budu sikindirik bir unvan bu ülkede sınavlarına hazırlanan biri rahat rahat üniversite okur yüksek lisans yapar hoca yalakasi olmadan dA AKADEMiK KARIYER yapan saygı değer insanlar var.