bugün

176 cmlik boyumla dahi bana öyle gelen hadiselerden biri.yeni nesil uzun galiba.
öyle bişey olamaz, üniversitelilerin yarısı 1.70 ztn mk.
dert edilmemesi gereken durumdur. ayrıca 176 kısa değildir. ortalama bir boydur.
1.88 boyunda biri olarak yukarıdan baktığım kişiler.
Ben üniversitenin en uzunlarındanım, bir arkadaşım da en kısalarından. ikimiz için de değişen bir şey yok. Var olsun kısa arkadaşım, ben de varolayım.
Minyon lmak.
herkesin gözünde köpekten farksız olma durumu.
Aslında Kısacık boyuyla fark edilmemesi gerekirken bütün dikkatleri üzerine çekebilmektir. He ben kısamıyım, değilim. Sınıfımızda 1,60 boyunda hanım Hanımcık Nur topu gibi bir kızımız var ordan biliyorum.
1.79 boyumla pek hissetmediğim durum. Ama 1.96 lık enis ile 1.55 lik mine'nin aşkı kampüs yaktırıyordu zamanında... Kızların hepside böyle kısmetin mine'ne koyayım derlerdide bizde kafayı yerdik, son sınıfa gelmiş ama hayatında hiç basket topu eline almamış arkadaşların '' belki biraz boy uzar lan'' deyip kantin arkasındaki potalara gitmesi ağzıma sinek kaçmasına neden olurdu. Hassas ölçüm cihazları ile yapılan ölçümlerde bu arkadaşların mikron düzeyindeki uzamaları bana '' hep bir umut vardır'' sözünü hatırlatır.