bugün

şu an içinde bulunduğum olaydır. makarnadan başka dostum yokmuş gibi geliyor. öyle haldeyim ki makarna yedikten sonra üzerine tatlı olsun diye şekerli makarna yiyorum.
ilerde dönüp bakıldığında gülünecek olaylardır. muhtemelen ilerde oğlu bir şey istediğinde örnek vereceği iki konudan birisidir. askerlik ve öğrencilik
ev arkadaşlarından borç almanı gerektiren durumdur, peder para gönderince veya ayın 7sinde geri ödenir.
ya bide taşınmak zorunda olsaydın? nakliyatçı iki yüz dedi ya la. iki yüz lan bu. apartmanı olduğu gibi taşı demedik hilkat garibesi.
ay sonunu iple çekme dalında madalyası olan öğrencilerin yaşadığı durum.
parali kalmasi gibi bir durum varmi ki lan ?!!
küflenmiş peynirin küfünü ayıklayıp tost yapmasıdır.
üniversite öğrencisinin yiyip içip seviştiğini zannedenlerin görmezden geldiği gerçektir. bir de o zaman görün.
son zeytin tanesine 2 kişi bakıyoruz ve hatıra kalsın diye saklamayı düşünüyoruz.
Kalmadan önce, son paramı hazır çorba depoliyarak harcamamın beni kurtaracağını düşündüğüm hadisedir. Dolapdaki fi tarihinden kalma kaşar, salam ve sosis ile ölmeden yaşarsam, sigarayıda otlanarak geçirmek oldukca mantıklı gözükmekde ayın onbeşini sabırsızlıkla beklemekteyim. Hesabınızı bilin gençler.
(#17408535) no lu entry i girebildiği için parasız kalır.
daha çok uyuyup daha az yemeye sebep olur. Normalde otobüsle gidilen yerlere yürüyerek gidilir. Arkadaşlar plan yaparken "siz takılın benim canım istemiyor" denir. Cepteki 5 kuruşun hesabı yapılır. Hayatım, umudunu kaybetme filmi gibi amk.

Not: akşam yemekte makarna yedim.
dünyanın en tipik hadisesidir. 'kitap eksik benim, almam lazım' bahaneleriyle babadan fazladan para istenip, ay sonuna kadar yetecek kadar makarna ve kola depolanır.