bugün

lafı geçen yine sevişiyoruma getirenlerin yüzünden ortaya çıkan durumdur. zaten sol frameyle ilgili yorum bile yapmıyorum dikkatinizi çektiyse. yapmayın ama böyle. çok yazık diğerlerine. yapmayın. ha bir de şu var bir teselli olarak sevişemeyenlere: belki bunlar sevişiyorum deyip sadece hayal dünyasında yaşıyorlardır. olamaz mı hahahaaa...
hep "Amerikan Pastası"nın marifeleri bunlar, birazda Öss'ye giriş oranlarını arttırdığını düşünmekteyim.
birçok lise son öğrencisinin okuyunca defteri kitabı kapatıp çalışmayı bırakmasına sebep olacak olan başlıktır. bırakalım gençler kendileri deneyimlesinler. hem belki onlar devamlı sevişir, kim bilir?

(bkz: iyi bir çocuk olursan şirinleri bile görebilirsin)
yurdum gençlerini üniversite sınavına motive etmek için yaratılmış sanıdır.

üniversite kimliğinin yanında sevişilecek eş verilmez tabi.ama o kimliği aldıktan sonra bulmak kolaydır.korkucak bir şey yok yani.sınava kasmaya devam.bulamazanız bana ulaşın.
(bkz: liseliyle üniversitelinin farkları)
"olm kızlar kampüste bikiniyle geziyomuş lan!" gibi düşüncelerin dönüştüğü son nokta.
özgürlüklerin dünyası kabul edilen üniversitede öğrencilerin tavşanlar gibi yaşadığını hayal eden ergen liselilerin söylemleri üzerine açılma gereği duyulmuş, gerçeği hiç mi hiç yansıtmayan, kimi zaman nerde öyle üniversteler dedirten, insanları derin hayallere salan iyi başlık.
Aynı zamanda üniversite öğrencisi bütün kızlara potansiyel motor gözüyle bakmak.
öss'ye hazırlanan gençlerin birbirlerini gaza getirmeleri.
güncel Önemli Başlıklar