bugün

Kararsizlik ve hedefsizligin sonucunda yasanilan pismanlik.
Üniversitede kızların teklif etmemesi.
Özlemek.
Özlemek.
Özlemek.
Bok gibi olan eğitim sistemini. Kusura bakmasın kimse Askeri okullar bu ülkenin tek gurur kaynağı.
okey, 101, batak, çay, makarna
üniversite...
karı, kız sikmek için üniversiteye giden tipler.
Okul yemekhanesinde 2 tl ye yemek yemek aklima geliyor nedense.
Demleme çay, boş yer olmayan kül tablası, akşam 5te ki derse geç kalmalar, hiç bitmeyen açlık hissi, 1 gün önce veya hiç çalışılmayan vize ve finaller, gelmeyen aysonları, bitmeyen bulaşıklar.. iyisiyle kötüsüyle koskoca 5 güzel senee.
Oturduğum şehirde okumaktan kaynaklı lise öğrencisi gibi rahat,Sorumluluğun olmadığı güzel yıllar.Sınav Görevi sebebiyle gidip hasret gidermekteyim.
5 bikinili kız vs. 1 erkek evde köpüklü şampanyalı partiler aklıma geliyor ama maalesef hiç alakası yok.
nice gerçek bilimcilerin yanında siyasi atamalarla gelen bilimci görünümlü ego manyaklarının bulunduğu güzide bilim yuvası.
buram buram samimiyetsizlik...
hele bir de bitirdiğinizde elinize beyhude bir kağıt parçasından başka bir şey geçmeyip işsiz kalıyorsanız, bu lanet olası yerde geçirdiğiniz yıllara küfür etmeniz kaçınılmazdır.
Liseye giden çoğu genç üniversitenin sonsuz bir huzura kavuşacağı yer olacağını düşünür. Ancak bu, üniversiteye başlayıp vize ve final haftaları ile karşılaşınca sona erer. Artık lisede beğenmediği günlerini aramaya başlamıştır.
birbirinin ayağını kaydırmaya çalışan insanlar.
rafael'in meşhur atina okulu tablosu. artık ansiklopedilerden mi gördüm küçükken, televizyondan gazeteden falan mı, üniversite diyince herkesin öyle entel, bilgili, kültürlü olacağını düşünüyordum. aklımı seveyim aklımı.
formaldehit kokusu. valla.
(bkz: finaller)
Çok bilmiş bağnaz at kafaları ve birada daha fazla yeşil gözlü kumral kız.
artık ortamıyla sadece yüksek liseyi andırıyor.
At çiftliği.
6 senedir lisedeyim zihnimde birşey oluşmuyor.
çimen..
çimlere uzanarak mutlu mesut poz veren öğrenciler. Hepsi üni tanıtımlarının oyunu.
murat hoca.