bugün

bir dilek.
ülkemde k.rt değil hepsi nietzsche'nin bilinç düzeyine sahip ari türkler istiyorum.
şimdi k.rtler defolup gitsin.
ne mutlu türk'üm diyene.
bu söylemi yapan insanın saf turk olmayacağını iddia ediyorum.

Dünya üzerinde saf ırk kaldığına inaniyorsaniz ciddi anlamda aptalsiniz.
türkler kürt istemiyor. kürtler türk istemiyor. hadi savaşın!

- ingiliz atasözü
O zaman ülkeyi terk edecek kişi sen olmalısın.Onlar kendi topraklarında yaşamaktan ve Türk Laz Çerkez vs kardeşleriyle birlikte yaşamaktan son derece memnun.rahatsız olan giderken kapıyı kapatsın.
belki onlar da seni istemiyorlardır.
belki de onlar bizleri istemiyordur.

not: kürdüm.
Bu gidişle Belki biz o günleri göremeyiz ama çocuklarımız görür emin olun.

Şimdi bu kürtler amip gibi çoğalıyor ya, e biz Türklerde moderin batıya ayak uydurup çocuk yapmak yerine evde kuçu besliyoruz ya,
Hıh işte 40 - 50 yıl sonra Kürt nüfus, Türk nüfusu geçer ve kürtler; "ülkemde Türk istemiyorum" der.

Çözüm ne peki.? Çözüm as koz hala elimizdeyken, kürtlerin f16 sı, leopard tankı yokken, işimize gelen yerden Türk seddini kurup, kürtleri Türk seddinin arkasına postalamaktır.
Yoksa; "çok yakındır kürtlerin seni, Boğaz'ın serin sularına dökeceği günler."
Edit. Ülke bana Sarıkamış'ta şehit olan dedemden kalmış, bir dedemde Dumlupınar şehidi.
her şeyin demokrasiye tahvil edildiği ülkemizde, gayet demokratik bir taleptir.
kardeş sen ülkeyi yanlış anlamışsın. ülke dediğin izdivaç programı değil ki amk.

(bkz: izdivaç programında kürt damat istemeyen kız)
Bende milliyetçi istemiyorum napacaz diye cevap verilesi soru.
Ülkeyi sadece kendine ait sanan bir şizofrenik vaka beyanı.
Yine buram buram ırkçılık kokuyor buralarda.
bir düşüncedir. evet.
Desteklenmesi gereken düşüncedir evet, referandum yapalım evet, tecrit edelim artık şunları evet.
Ülkem demişsin ama bu topraklar babandan sana kalan miras değilki... kanla aldık edebiyatı yapacaksan da, gazi, şanlı, kahraman isimlerini alan ve beğenmediğin halkın yaşadığı şehirlerde de döküldü o kan.

Benim asıl merak ettiğim şu, sırada kim var, lazlar mı, abazhalar mı, romanlar mı? Kimler?
Ermeniler gönderildi, rumlar gönderildi. Topraklarına ve mallarına el konuldu. Şimdi kürtler gitsin diyorsunuz... kürtler de gittikten sonra n'olacak? asil kanınıza, üstün ırkınıza hangi halkı layık görmeyip göndereceksiniz?
Ne kadar da ırkçısınız, zavallısınız. Acıyorum size.
Sonrada bu barbarlara demokrasi getırecez diye ölüyo Kürtler. Genelleme yapmıyorum tatbiki. (bkz: benim Türk arkadaşım var)
artık yıldık, yorulduk. şehidimizin olmadığı bir gün, kürt ün hainlik yapmadığı bir haber yok. her gün yeni bir ibnelik, yeni bir bombalama, yeni bir baskin, yeni bir eylem, yeni bir taşlama, yeni bir yuhlama. yeter amına koyim ya yeter. memleket artık yuh olmuş, doğu ve güney doguda yaşamak ıssız adada yaşamaktan zor olmuş, halen nasıl bunlarla kardeş olduğunuzu, topragımızda yaşamalarını istediğinizi söyleyebilirsiniz ? Komple bütün apartmanı kaçak elektrikle ısıtan , kuyu suyunu ısıtmak için elektrikten çalan, devlet üniformasıyla sokakta yurudugunuzde ya vuran ya döven , daha fazla uzatmadan söylüyorum bu millete ve devlete her bir alanda en fazla zararı veren bu yüzsüz hırtları nasıl isteyebilirim yanımda?
haklı bir taleptir. hiç kusura bakmasınlar ama ülkemizde bunlara yer yok.
bu ülkenin tek etnik kökenden, tek inançtan oluşmadığını, bu ülkeyi seven binlerce kürt, ermeni...olduğunu, onların bu ülkede emanet değil, en az senin kadar hakkı olduğunu hala anlayamadıysan defol arkadaşım.

ırkçılığını da al git...
ırkçılık denemez. her insanın iyisi vardır diyen kesim burada mı? Kürt nedir yahu hepimiz türk değil miyiz neyin kafasıdır bu yıllardır. istemeyen defolsun topraklardan.
o zamanda doğudan türkler batıdan kürtler gitsin.
benim şanlı ülkemin evlatlarına her gün haince pusu kuran nankörleri destekleyen, doğu da benim vergilerimle bedava yaşayan ama devlet bize bakmiyir diyen, doğu ve güneydoğu bölgesini kendi toprakları zanneden ırkı istemiyorum millet bıktı artık.
ayrıca suriyelileri arapları da istemiyorum.
bıktık artık sizin şımarıklıklarınızdan gidin amına koyim.
not: ırkçı değilim sadece vatanını seven koruyan bir türküm.
(bkz: ülkemde terörist istemiyorum)
ya burada sözde hümanist arkadaşlar halkların kardeşliğini savunur fakat sorsan kürt komşu istemez, kürt akraba istemez, kürt damat istemez. milletçe ırkçııyız da bazıları belli etmiyor.
yaklasık 150 yıl sonra nufusta %50 yi temsil edecekler sonra bu entryi kürtler yazacak torunların okuyacak bu gidişle.