bugün

O kadar gereksiz siyasetçileri alďıgı para batmıyor da ögretmenin aldıgı para mı batıyor!!
Bu nasıl bir geri zekalılıktır!
Sizin evlatlarınızı yetiştiriyor onlar!

(bkz: şerefsiz pezevenkler)
Haklarıdır efendim, asıl haksızlık diğer hakedenlerin hakettiğini alamayışıdır.

Biz öğretmen almasın işçi alsın demiyoruz, hem öğretmen alsın hem işçi alsın diyoruz.
külliyen haramdır. biz it gibi çalışıyoruz yaz ortası.
Milletvekilleri tek el kaldırma ile maasini ikiye katlayan yasa tasarısını kabul ediyorlar el insaf...
Bu öğretmenlere olan gereksiz nefreti hala anlamıyorum.
Sevmek zorunda değilsin ama gereksiz nefret de etmezsin.

Öğretmenlerin aldığı maaş eğitimin kalitesini gösteriyor da haberiniz yok.

Dinlemeyene söylenen söz ucup gidiyor.
Geleceğin öğretmenlerini sinirlendirmistir.
tam 3 aydır yatarak aldıkları maaştır. yazık bu devletin parasına böyle keneleri atamıyor sırtından. çalışmadan maaş güzel. evet.
Ek dersleri yoksa aynı maaşlarını almaktadirlar.
Evet bu başlık altında öğretmenler olmasa nasıl cahil insanların yetişeceğini görüyoruz.
Öyle demeyin ama. 600 tl ekders alamadık. Yaz tatilinde ekders de istiyoruz.
Zamanında Öğretmenlik kazanamayanlara dert olmuştur . zaaa xd
Çok keyifli olandır. he valla yata yata, geze geze, güle güle alıyor ve harcıyoruz maaşımızı. Bir yerlerinize batıyorsa siz de benzer şartları yaratma için mücadele verin. Yok, ben hem mal gibi çalışırım hiçbir risk almam hem de şartları benden iyi olanları eleştiririm, diyorsanız, bi siktirin gidin.

Ayrıca kimsenin elini tutmadık, kimsenin kafasına silah dayamadık. siz de olaydınız öğretmen.

(bkz: öğretmenin tatili malın çenesini yorarmış)
gereksizdir.

bazı aptallar da sen öğretmen sayesinde şu an entry giriyosun küstah falan demiş. ulan davar ne alakası var bununla? senin götündeki donu da tekstil fabrikası işçisi üretti o olmasa donardın soğuktan yada oturduğun evi o laz müteahhit yapmasa ne bok yerdin o zaman hiç konuşmayalım. siktirin gidin.

vermek istemiyorum oğlum sizin gibi hocalara para? benim çocuğum kardeşim özel okula gidiyor gidecek çünkü siz bana herkese bi ingilizce bile öğretemediniz doğru düzgün. benim paramla yazın yatmayın. devlete verdiğim her paraya acıyorum. doktorundan polisine hakimine kadar. hepsi bizden para alıp hakkımı yiyor anasını satıyım. okullar hastaneler abd sistemine dönsün herkes kendi yaptırsın sigortasını. herkes kendi ödesin üni parasını. kimse kimsenin beleşçiliğini çekmek zorunda değil.
haramdır.
haramdır.
Mecliste uyuyan vekillerin aldığı paranın altıda birini almayan sevgili öğretmenlerimizin maaşlaridir. Bazilarina batmıştır.
Tamamen haram olan maaştır.

ama lafa gelince "" mooşomoz yotmoyo "" diye ağlarlar.

benim teklifim şu olur: maaş standart kalsın,artış girilen ders saatine göre olsun.
yani yazın o standart maaşı alsın...
durup durup birilerinin bi taraflarına batan maaştır.
Tamam haramdir.
Tebrikler diyanet işleri başkanlığına terfi ettiniz.
hak etmeden çalışmadan emek göstermeden aldıkları maaştır. evet.
Yazın açlıktan ölsünler. Bunu mu istiyorsunuz lan?

Oytun sana okuma yazma öğreten öğretmenin... Tek sıkıntılı öğretmen o herhalde, o da sana denk gelmiş.
Hala öğretmen olamadım canım sıkkın zaten gece gece ne canlandırıyorsun böyle başlıklar oytuncugum ya.

Benim de almak istediğim maaştır.
(bkz: sana girsin)
(bkz: sana girsin)
sabah 9.30 da mesaiye başlayıp 10 a kadar çay içip haber okuyan, 11.30 da öğle arasına çıkıp 2 de masasına dönen, yarım saat yerinde oturup ondan sonra sigara içmeye bahçeye çıkıp 1 saat bahçede muhabbet eden, mesaiyi yarım saat önce bırakan memurlara dert olmuştur. meslek lisesinde "biz bu hocayı döveriz" kafasında ki 30 tane erkeğe ders anlat. bir tanesine lafını dinlet ondan sonra gel burada öt. her mesleğin iyi güzel yanlarına odaklanıyorsunuz. subay olmakta güzel bir şey ama birer birer şehit oluyor adamlar. eşler kocasız, çocuklar babasız kalıyor. her işin kendine göre zorluğu var.

not: harbiden de döverler ha. biz lisedeyken beybi feys minyon tipli bir hoca vardı. tesfiye bölümünde ki bebelere çıkışınca dövmüşler hocayı.
askerlerin savaş olmadan aldıkları para gibi bişeydir.