bugün

Saçmalıktır efendim. Konuşup dursak derler ki: telefonla mı oynuyorsun napıyorsun! Dinleyenleri rahatsız etme! Fakat direkt telefonla oynayınca da azarlarlar. Ulan rahatsız mı ediyoruz sizi ha! Biyoloji dersini pas geçtim dinlemiyorum lan. Az önce 3 kere sertçe ikaz etti. Dedim ki: rahatsız mı ediyoruz! Konuşup dursak, telefonla mı oynuyorsunuz naparsanız yapın diyorsunuz. Şu tutarsızlığını bir kenara bırakmanın vakti geldi! Sonrasında da sınıftan kovdu ve dedim ki: tartışmanın kaZananı belli oldu! Ulan zaten bu kadını kimse sevmiyor ha. Herkesle kavgalı. Evet.
"bakın ben derste telefonla oynuyorum. çok asiyim . "

bi marifet sanıyorsun sen onu, bir halt yediğini sanıyorsun ama hocanın umrunda değildir senin telefonla uğraşman muhtemelen. o orda bi yerini yırtıp sana bişeyler öğretmeye çalışırken sen yaptığının saygısızlık olduğunu bile düşünemiyorsun.

haklı kızıştır.
üniversitenin ikinci senesinde politika dersinde notlarımı tablet kırması telefonuma almaktayım. office wordler, exceller havada uçuşuyor. ölmek üzere olan profesörümüz döndü bir fırça çekti bana. ben de dersini dinleyip notlar aldığımı söyledim. sene sonunda ders cc olarak yansıdı bana. tam ucunda geçtim anlayacağınız. geçen hafta aynı hocanın dersinden f3 ile kalmışım. demek ki telefon kötü bir şeymiş arkadaşlar oynanmamalı.
Oynancak okadar şey varken insanın telefonla oynaması kötüdür .
Sert çocukların yaptığı eylemdir, muhtemelen dersten atılınca okulun tuvaletine sigara içmeye gitmiştir.