bugün

bitmesin bebeklerimin tatili, kıyamam onlara ben ne güzel 3 ay yattılar şimdi gel o küçük veletlere ders anlat.

buradan tüm kadın öğretmenleri öpüyorum, yavrularım benim.
öğretmen kardeşlerimizi üzmüştür.

ne olacak bunların çilesi ya.
Bu hesapla 54 gün sonra sözlük biraz daha rahatlayacaktır. Yine de bayağı varmış lan.
öğrencilerinden 14 gün erken okula geldiklerini hesaba katarsak.
Salla başını al maaşını oh 40 gün bile çok bunlara 4 gün yeterdi.
biz üç haftadır hazırlandık çocuklarımıza yerden göğe kadar, yeni gelenlerimizi bile hazırladık.

tavla falan siz de..
ne güzel.

eğitim
yeey
eylül ayının başında, yani okul açılmadan önce seminerlerin başladığını bilmeyenlerin söylemi.

öğretmen notunuzu şişirse hemen övgüye geçersiniz işportacılar sizi.
Bir nefret timsali olarak öğretmenlik "mesleği". Hakikaten yan gelip yatma dışında yaptıkları bir şey yok. Gariban inşaatçı on iki saat çalışsın bunların aldığı paranın yarısını alamasın, bunlar hiçbir şey yapmadan binlerce lira alsın. bu adaletsiz düzene lanet olsun. Birde o öğretmenler odasında dönen muhabbetleri bir duysanız, öğrenci olarak utanırsınız kendinizden.
Kendini geliştirmekten aciz , öğrencilere bok atan öğretmen parçalarını üzmüştür.
20 gün kalmıştır ühüühühü. gerçekten de bu seneki tatil çabuk geçti. yeterince dinlenemedik okullar bari ekimde filan açılsa.
sanıldığı gibi çay ve kahve beleş değildir. öğretmenlerden çay parası alınmaktadır.
öğretmenler yerinde sayıyor sanıyosun demek? yeni çıkan araba sayısı yılda 20 desek hadi. bi branş öğretmeni kaç öğrenciye uyum sağlıyor. ortalama bi sınıf 25 30 olsun. kaç tane var sınıf kim bilir? haftasonu kurslar... makinede değil ki bu hep aynı şeyleri bekleyesin.

araba tamir edip bi geleceğim olacağını düşünsem gider tamirci olurdum. ama bende yetenek yok o işe. şimdi bakıyorum 3 okula yüzlerce öğrenci beyefendi beni araba tamiriyle karşılaştırıyor. la senin uğraştığın tek bi şey var! ya benim?
sen ne yapıyon işte atom mu parçalıyon?
Yanlış.
12 gün kaldı.
haftanın 6 günü toplamda 48 saat boyunca kamyon kullanıyorum.yıllık 20 gün iznim var buna resmi tatiller dahil değil.ayrıca resmi tatiller meaiye sayılsada %20 vergi kesintisine maruz kalıyorum.şöyle bir bakınca zaten asla iyileşmeyecek bir eğitim sisteminde öğretmenler toplumun paraziti gibi görünüyor gözüme.
40 gün düğün dernek.
Vur patlasın çal oynasın
Sözlüğün de derdi bizim tatilimiz olsun.
Öğretmen ve doktorları sürekli diline dolayan ezik bir guruh var.
Olm size ne etti bunlar?
Sen de oku seç o meslekleri,yapamıyorsan da bilmediğin konuda serbest atış yapma.
Bir an önce bitmesini beklediğimdir. Öğrencilerim teoga hazırlanacak abileri Ablaları bir an önce başlamak lazım.
Ogretmenlik kadar belesçi meslek yok.
Farklı bir şehirde dinlenerek geçirildiği için umrumda olmayandır.
Okula gitmek istemeyen insanların ilginç bir şekilde eleştirmeye yüz bulabildiği başlık. Okula öğrenci gelmeyecek, biz ne demeye gidelim istiyorsunuz. Bekçi sandınız herhalde bizi.
Sınıf Öğretmenliği okuyorum ben Korkutmayın beni lan.
az kalmış olandır. meylin dikkat et açığa almasınlar fazla dolanma ortalıkta. evet.
amunüim öğrenciyken tatil olsada siktir olup gitsek diye can atanlar şimdi hocalarının tatilini çok görüyor.
öğretmenler her şeyi hak ediyor.