bugün

polis erkek-hemşire kadın ilişkisiyle kıyasıya yarışır.
öğretmen okulda ders verir gibi bağırarak konuşmuyorsa neden olmasındır.
Yürümez öğretmen 5 ay yatar mühendis 20 gün.
http://www.youtube.com/watch?v=6KUJE2xs-RE
öğretmen kadın volumü kısarsa neden olmasındır. yüksel desibelleri sevmez mühendisler.
olmaz o iiiiiiiişş..
demiştim termo almamış kızla olmaz arkadaş..

not: o da makineden alınacak, öyle gıda, kimya fln olmaz..üzgünüm kızlar..
ilişkilerin meslekle alakası yoktur. Sevdiğiniz kişinin mesleği sizi en fazla %20 etkiler. Seven de mesleğine gore kimseyi secip sevmez. Birbirlerini sevipte bu meslek grubunda olan kişiler için öğretmenler de bir öğretme istegi, mühendisler de ise bir akıl yürütme durumu olur. Dusunme ve yetişme tarzları haricinde eve iş getirmek her zaman mantiksizdir. Kapı kapandığında meslek,is ,mail, iş planı kalmaz. O evinin hanımı sende onun erkegi kuraliyla herkes mutlu mesut yaşar.
boşanmayla sonuçlanması muhtemeldir.
Benim akrabalarda bu tür evliliğe rastlanıyor yani.Oğlum sıkıntıları da yok şükür.

Erkek rahat eder kanımca, kafalarda uyarsa tabi.
Pedagoji almayan erkekten baba mı olur be..
Kel alaka ilişkisidir.
simdi erkegin ogrencilik hayati boyunca gerek bulundugu sinif gerek arkadas cevresi hep erkeklerden olusur. is hayatina gectiginde ise fabrikada hep erkek isciler,ustalar,tekniker,teknisyenler muhattabi eee boyle olunca ne oluyor erkek hanzo,okuz ve duygusuz oluyor.

ama ogretmen kizimiz oyle mi o xx kromozomlu siniflarla dolu egitim fakultesinde,arkadas cevresi kiz okulu ise cocuklarla dolu yani kizimiz daha duygusal ve narin olur.

bu iliski evlilikle biter neden mi erkegimizin maasi iydir buyuk ihtimalle ve caliskansa iyi bir kariyer vaad eder ilerde sef,bas muhendis,mudur yardimcisi ve mudur olabilir yani maasi artacaktir surekli ve bu ogretmen kizimizi tatmin eder.
ogretmen kizimiz ise gunde 4-6 saat calisarak erkenden evine gelir ve az calisacagi icin kendini erkegine saklar ve onla ilgilenebilir zaten calistigi ortam geregi(okul/dersane de hep bakimli gezerler) bakimli olurlar yani mutlu.bir evlilik ve iliski olur.
Erkek hemşire matematik öğretmeni kız evliliği gördü bu gözler. Gerisi laf-ı guzaf.
Güzel ikili ve ideal ilişki olabilir.
note:I'm engineer.
ideal ilişki, hipergami denilen birşey olduğundan erkek statü olarak kadından üstün olmalı ilişkinin sağlığı açısından.
Olur çünkü neden olmasın.
buradaki ve tüm dünyadaki kızların hayali ama unuttuklari bişi var bir mühendis olarak seviye farkini göz ardı edemez ve konuştuklari ortak dil cok önemlidir .
buradaki muhendsilerin amaci sirf guzel bir ogretmen kizla evlenip omur boyu iyi bir cinsel hayati yasamak.
görsel
buradan bakınca mühendis oğlan anası rüyası gibi duruyor..
ama yani on numara uyumsuz ilişkidir..
termodinamik almamış kadın aga..neyin hesabını yapıyorsunuz, verimlilik sıfır..
lütfen geçiniz..
Hayatında kız görmemiş öküz ile eğitim fakültesinde büyütülmüş nadide çiçek kadın yürümez. Öğretmene öğretmen yakışır. Evet.
idealdir. öğretmen kadın evde çocuk büyütür, mühendis erkek 2 ayaklı tavşan avlar iş gezilerinde. öğretmen kadınlar biraz saf oluyorlar.
işletmecilerle evlenen öğretmenlerin kıskandığı ilişkidir.
enteresan bir şekilde birbirlerini bulan ve sonu evlilikle biten ilişki. he ben sınırdan döndüm o ayrı.
aynı evde ayrı odalarda oturulan bir ilişki oluyor.
Enteresan bir şekilde birbirlerini bulan ve sonu evlilikle biten ilişki. He ben sınırdan döndüm o ayrı.
Edir: noldu da eksiledini acaba??