bugün

imam Hatip Lisesi deyince olayın doğruluğundan şüphe ettiğimiz fakat haberi görünce yok artık dedirten olay, sapık bir zihniyetin sapık bir davranışı, insaniyet dışı, hele ki 6. Sınıf öğrencisine daha çocuk olan öğrencilere yapıldığını düşününce...
orospu çocuğudur, net. bunun sorumlu amiri de kardeşidir ayrıca.
--spoiler--
Oğlunun sınıfta müdür tarafından hortumla dövüldüğünü iddiasında bulunan E.E. ise müdür hakkında şikayetçi olduklarını söyledi. E.E. şöyle dedi:

"Hortumla dövme olayı söz konusu. Komple çocukların hepsini sıra dayağından geçirmiş. Sınıfta pet şişe olayını da duyduk. Bizi çok üzdü. Şu anda bekleme içerisindeyiz. Konuyla ilgili kimse açıklama yapmıyor. Tamamen sessiz kaldılar. Emniyet de aynı şekilde sessiz kaldı. Milli Eğitim Müdürlüğü de aynı şekilde. Milli Eğitim Müdürü şikayetçi olmamamızı söyledi. Şikayetçi olmamız halinde bu durumun çocuklarımızın siciline işleneceğini söyledi. Bu durumu kendilerinin halledeceklerini söylediler."
--spoiler--

edit: çocuğun siciline ne işleyeceksin pezevenk? üstünü örtmeye çalıştığınız bu şerefsizliği nasıl oluyor da kendi lehinize çevirip tehtit unsuru olarak kullanıyorsunuz?
Bu kafa at kafası işte.
imam hatip lisesi deyince doğruluğundan şüphe etmediğim hadisedir..
Acilen damacanaya oturtulması gereken müdür. Doğruysa eğer gerçekten bu nasıl bir insan lan. Yazık amk.
imam hatip lisesi denilince doğruluğuna kesinkes emin olduğum rezalettir. çocuklarını imam hatip denilen kıyma makinalarına gönderen velilerin aklına turp sıkayım...
Orospu çocukluğudur.

Edit: takmışlar imam hatipe ya.. adam oraya 1 ay önce atanmış. 2 ay önce de herhangi bi lisede görev yapıyor olablir, bu olayı o dönemde de yapmış olabilirdi.

Ne kadar yobazsınız!

imam hatipi şunu bunu bir yere koyun, karşınızdakine insan mı değil mi diye bakın. Ve şu adama "insan değil" deyip geçin.
kötü bir niyeti olmayan müdürdür.

şişe çevirmece oynamak istemiştir.

öğrencinin suçudur, cesareti seçmiştir.

(bkz: bak şimdi ne oldu)
bir kere organik değil ve sağlıksız. cam kullanılmasını tavsiye ediyoruz. kaba adam seni.
insan degildir. imam hatip degil adam baska bi okulda da olsa yine yapardi bunu. Adamin kendi psikolojisi bozuk. Normal bir insan davranisi degil takdir edersiniz ki. Kendi cocuguna ayni muamele yapilsa kan davasi guder bu tipler ama kendi yapinca mudur normal. Zihniyetsiz, tiynetsiz herif.
zamanında 2.5 lt. coca cola şişesine oturmus müdürdür.
Gercek muslumanlik Degildir.
Kaynak cumhuriyet gazetesi olunca inanmakta güçlük çektim ve haklıymışımda az önce haberlerde seyrettim müdür 6 öğrenciyi dövmüş veliler şikayetçi olmuş yani pet şise hikaye cumhuriyet yine yalan haber yapmış.
akp öğretmenidir. torpilli dayısı sayesinde meslekten atılmaz başka bir okulda göreve devam eder.
pet şişeye oturttuğu gibi hortumla sıra dayağından geçirdiği iddiasıyla tutuklanan dindar nesil yetiştirme aparatıdır. şişe, hortum, kinleniyorum !
okuduğumda tüylerimin tiken tiken olmasına sebebiyet veren müdürdür.

imam hatip müdürüdür.

malum dini bir okulda öğrencilere bidon ile eğitim veriyor.

neyin kafası lan bu!

(bkz: hani marjinal bizdik)
imam hatip gibi okulların bile zivanadan çıktığının göstergesidir. Allah müdürüne akil fikir versindir. Tek beyin hucresiyle dört işlem yapmaya çalışan bu kafanın görevden bir an önce alınması temennidir.
Kendisinin de kazık lara oturacağı beklenen müdür....
Adını soyadını merak ettiğim o.çocuğudur öyle küfürler hazırladımki.
aslında oturtmak istemiş de oturtamamış lise müdürüdür. muhtemelen mahalle baskısından çekinmiştir.
Kutsal kitaplarda böyle şeyler yazmıyor. Bu dinciler böyle marjinal fikirleri nereden buluyorlar şaşırıyorum. Lan biz küçükken vardı tek ayak cezası neyine yetmiyor? Çok konuşuyorsa dersten çıkar olsun bitsin. Şişeye oturtmak da ne?

Sadece din eğitiminin yetersiz olduğunu görüyoruz. Bu insanlara matematik, fizik gibi pozitif bilimler verilmeli. Yanına da insanlık, etik gibi değerler öğretilmeli.
Hani biz marjinaldik ya la nerden cikti boyleleri gerci en iyi egitim imam hatiplerde gecrn soyluyorlardi ya her yerde imam hatip yaptik herkes gidebilecek diye kim gidecek bakalim bu olaydan sonra.
islam ahlakına uygun davranan müdürdür.
dinle diyanetle alakası olmayan (bkz: orospu çocuğu)dur. umarım onun çocuklarını böyle şeylerin üstüne oturtmuyorlardır...
hemen tayinini beştepe'ye yapmak gerekir.