bugün

çok uzun zaman oldu sözlükten gideli.
ille de heaven bu hayattan gideli beri uğramıyordum bile. güzel insandı. hâlâ bile burası bana onu hatırlatır. ve beraberinde bir iki güzel insanı daha.

böyle değildi eskiden. am göt meme başlıkları revaçta değildi. forum tarzı entryler anında silinirdi. ya da tanım içermeyen bir sürü entry çöplüğü yoktu önceden. tamam yine troll yazarlar vardı ama şimdikiler gibi şerefsiz değildiler. vatana millete bayrağa anaya bacıya askere ölüye diriye atatürk'e ya da peygambere ve dahi dini inançlara böylesine saygısız başlıklar yazılamazdı. saygı vardı saygı.

bir yazar diğerine ayar verdiğinde, ayarı yiyen bile beğenirdi güzelse. elinden gelirse karşılık verirdi. keyifli olursa izlerdik olan biteni.

zirve yapardık. deli gibi içerdik. bir arabaya 8 10 kişi biner birimizin evine gider yine içerdik. sızardık. sabah topluca kahvaltıya gidilirdi. en azından büyük bir bölüm böyleydik.

çoğu yazar birbirini bir şekilde tanırdı. soğuk değildi sözlük. iyiydi.

salakça entryler 3 5 dakika içinde silinirdi. her gün en az 1 2 silik yemiş entrym olurdu benim.

deneme amaçlı 3 5 saçma salak şey yazdım. kimse silmedi. utandım ben sildim lan !

özenmemeli uludağ sözlük.
buradan moderasyona çağrımdır. özenmeyin küfürlü saçma sapan sözlüklere.
bir çok eski yazar sözlüğe girip hemen kaçıyordur ali baba çiftliğini görünce.

bu sözlük böyle olmayı haketmiyor.