bugün

kendini beğenmiş kızdır.
ne istediğini biliyodur.
(bkz: egoist)
boğa burcudur, şaka yapmıyorum.
bir de bu özgüven, kızın "kendine" özgüveniyse tadından yenmez. yeme de yanında yat.
narsisizme ramak kalmıştır, haberi yoktur. her şeyin fazlası zarar.
itici olabilen kızdır.
kırgınlıklarını da gelişmiş halde abartılı yaşaması olası. empati yeteneği zayıftır muhtemelen.
aşağılık kompleksinin sonucu olabilir. kendini ispatlama çabası ta derinlerdedir.
çoğu şişman olur.
En sevdiğim kız.
Özgüven diye birşeyden haberi bile olmayan çirkin kız triplerinden ve kaprislerinden oldukça uzak olur bunlar.
özgüveninin aşırı gelişmesi ile kendini beğenme arası çizgiyi korursa ondan iyisi yoktur.
güveni bi o kadar kolay yıkılabilecek kızdır.içindeki ezikliği aşırı özgüven maskesiyle perdelemeye çalışıyordur.
üç gruptan müteşekkildir efendim:
-birinci grup, facebook kızıdır. aboneliği açmıştır, ekleyemiyorsan köpeğim ol, pardon abonem ol der. tabii bu özgüven çevredeki abazan kitlenin sanal etkisi de olabilir.
-ikinci bir grup olarak prenses sendromu olanları örnek olarak gösterebiliriz. facebook'a felan gerek yok, tamamen ailenin ve çevrenin verdiği gazdır, geçicidir.
-son grup ki, gerçekten takdir edilesidir. aman, ne de olsa bana yavşayan yavşayana, kendimi ne geliştireyim demez, bunu diyip de moda bağımlısı olmaz. bilgisiyle istediği mevkiye gelir. kendi seviyesindeki erkeklerin çoğu* bu gruba haset eder kendi seviyesinde olduklarından dolayı.