bugün

tayyip erdoğanın desteklediği bir oluşumun nobel ödülü almasını mı bekliyordunuz?

işte bu kadar.
kimler tarafından desteklendiği bilindiği için şaşırtmamıştır.
(bkz: hani biliyorsunuz kendisi alevi ya)
ne bir küfürle ne de herhangi bir kelimeyle anlatılamayacak kadar insanlık dışı bir durumdur. bu durumu destekleyenlerin ise bunu yapanlardan farkı yoktur.
bazılarının niye esada destek verdiğini apaçık itiraf ettiren başlık!
türkiye suriye olmayacak!
edit: bazıları sadece olaya insani bakımdan bakın yazmış o varlığa diyorum ki o zaman başlıkta niçin alevi yazıyor açıkla bana! insan insandır alevi olsada olmasada alevi olmasa o kadar önemli olmayacakmıydı!
kusura bakmayın ben bu başlıkta bir siyası kaygı ararım arkadaş!
edit2:yazarın geçmişine bakarsanız esadın öldürdüğü muhaliflerden hiç bahsetmediğini görürsünüz! ordaki adamın canı canda muhaliflerin ki patlıcan mı lan!
edit3:istediğiniz kadar kötü oylayın lan! at gözlükleri! youtbe yazın muhaliflerin öldürdüğ alevi genç ama birkere suriye ordusu tarafından zulüm gören muhalif yazmadığınıza yemin edebilirim alevilerle bir sorunum yok ama bu başlıkta siyasi kaygı var arkadaş!
orda ölen adamı değil alevi olması ön planda tutulmuş!
edit4:desteğe kaar okuyp eksi atanlar varya onlara çok gülüyorum! *
sadece insanlık bağlamında yaklaşılması gereken durumdur. siyasi olaylar bizi nitekim hiç ama hiç bağlamaz. diğer ülke halkları için de aynısı geçerlidir.

(#20320432)
Esad sirf alevi oldugu icin ayaklandiklarini dusundugumuzde hicte sasirilmayacak durumdur.
Tayyipin desteklediklerinden ne beklenırdı kı.
tek amaç alevi sünni çatışmasını başlatmaktır.
videoyu izleyemedim. Türkiye de Sünni deyince alnında mı yazıyor diyorlar..videoyu izleyenler desin alnında mı yazıyor?
alevi Sünni fark etmez, vahşetin mezhebi olmaz. suriye alevileri Sünnilere zulmediyor, suriye Sünnileri alevilere zulmediyor.
mezhep çatışması çıkarmak istiyorlar. yukardaki arkadasların çoğu açıklamış saolsunlar .
öso'cu kürtçü solunun kafasına dank etmesi gereken mevzu.
ölenin alevi-sünni olması değil öldürülen bir insan olması önemlidir.

öldürenlere silah temin edenler, bakanlar, besleyenler bir yerlerine kına yaksınlar. tüm katliamların hesabı sorulacaktır elbet ve katilleri besleyenler katillerden daha da suçlu görülüp aldıkları hayatların bedelini fazlasıyla ödeyeceklerdir.

not: kan ile beslenen gençlerin-insanların ölmesinden mutlu olanların varlığını gösteren haberdir. yazık lan üzülüyorum onların bu haline hani üstlerine yanlışlıkla basınca cırt eden böcekler var ya onlar bile bu kadar rezil olamazlar. bir insanın öldürülüşüne sevinecek kadar düşmek ne denilse tanımlanamayacak bir durumdur.