bugün

"Özgecan 'Mersin'e gideceğim' dedi. Ben D-400 karayolu yerine Hal Kavşağı'ndan otoban istikametine gittim. Özgecan ters yöne gittiğimi daha sonra fark etti, bana bağırmaya başladı. Ben de biraz gittikten sonra aracı kenarda durdurdum tecavüz etmek amacı ile saldırdım. Ancak boğuşmaya başladık, bu sırada cebinden çıkardığı biber gazını yüzüme sıktı, tırnakları ile de yüzümü parçaladı. Çok istememe rağmen direnerek tecavüz etmemi engelledi. Bu sırada tırnaklarıyla yüzümü parçalayarak canımı çok yaktı. Bir anda kendimi kaybettim. Araçta bulunan bıçağımı rastgele sallamaya başladım. Sinirden korkudan ne yaptığımı hatırlamıyorum. Kaç defa sapladığımı hatırlamıyorum. DNA testinde delil bırakmamak için de iki elini bileklerinden kestim, cesedi yaktım."

'LEVYE iLE DEFALARCA VURDUM'

Bıçakladığı Özgecan'ın hemen ölmeyince bir anda paniğe kapıldığını belirten Altındöken, son darbeyi nasıl gerçekleştirdiğini de kılı kıpırdaman şöyle anlattı:

"Bıçakladıktan sonra ölmediğini gördüm ve araçta bulunan levye ile kafasına defalarca vurmaya başladım. Öldükten sonra da aracın içerisine gizlediğim cesetle tekrar Tarsus şehir merkezine geldim. Babamı ve arkadaşımı alarak, cesedin ortadan kaldırılması ve geride hiçbir ipucu bırakmamak için de yakmamız gerektiğini söyledim. Babam Necmettin ve arkadaşım Fatih Gökçe ile eski Ankara D-750 karayolu Çamalan Köyü'nün yakınlarında bulunan Alman Mezarlığı bölgesine gittik. Babam ve arkadaşımın yardımıyla araçtan cesedi indirip Cin Deresi kenarına bıraktık. Üzerine benzin döküp, çakmağı çaktım. Cesedi ortadan kaldırmak için yaktım. Çünkü gömmeye zamanımız yoktu. Cesedin yakılmasını ben istedim, çünkü bulununca tanınmaz diye düşündüm."

daha fazla copy paste yapmaya gerek yok. yeterince mide bulandırıcı. seni hapishanede sike sike çoğaltırlar zaten allahsız.
Tecavuz kisminda ucunun de ettigi yazmiyor muydu? Bu daha mide bulandirici.
biber gazı değil silah taşımanın artık gerekli olduğunu anlatan cümleler.
elektro şok cihazı da olabilir.
ruh hastası oldurtan itiraflar. Paranoyak olup tedbiri elden bırakmamak şart oldu artık.
kanımı donduran, yutkunmamı engelleyen, nefesimi kesen itiraflardır. ne diyeceğimi bilmiyorum, boğazım düğümlendi.
gerçekten katilin sapkın ve ruh hastası olduğunu işaret eden itiraflar'dır.
kara cahil bir ruh hastası nın itirafları. *~
avukatının hazırladığı kurmaca itiraftır. suçu tek başına işlediğini göstermek için hazırlanmıştır bu itiraf, e tabi yanında babası ve arkadaşını yakmamak için böyle bişey yapmıştır.
ruh hastası lanet insan.