bugün

*"Ben Senin Bildiğin Kızlardan DELiYiM" adlı marjinal şiir kitabının şairi
*Edebiyat çevresince takılan lakaba göre "ayakta işeyen kadın şiiri" yazan şair harika bir kitap

*"Doğru Dozda Alınırsam Ömür Uzatırım" dizelerinin sahibi genç radikal şair ve oyuncu

*Ezber bozan bir kadın şair

*Kadın şairlere hiç benzemeyen dik kafalı, güçlü kalemiyle mır mır kadınlardan çok farklı bir kadın şair ve oyuncu

*"Ben Senin Bildiğin Kızlardan DELiYiM" kitabının adı, gerçekten okuyunca ezber bozduğunu anladım

*GÜVENDiĞiM TEK ERKEK JACK, O DA ŞiŞEDE bir şiirinin adı. Söze gerek yok cidden..

*"gerçekçi olup imkansızı ötelediğim günden bu yana
hiçbir zaman hata değil, derstir bilincim
kaybetmeye alıştıkça daha çok özgürleşir ya insan
boş bir intihar mektubuyum artık
riskin kendisiyim"

sözlerinin şairi ki beni çok etkilemiştir

*kitabını okudukça kadının duygusallığından uzaklaştığı anda, bir dizesiyle gönlümü alan şair

izmir'li şair ve oyuncu

*NAMSALAK isimli bir şiiri vardır *

*Uluslar arası izmir Edebiyat Festivali'nde konuşmacıyken dinlemiştim kitabı yeni çıktı kitap iyi

*izmir'li şair

*izmirli olduğu her halinden belli şair, dizelerindeki isyanı ve taşlamayı görünce kalıveriyorsun

* Kitabının kapak tasarımını da kendisi yapmış, huni ve deli gömlekli bir fotoğrafı var, isimle cuk oturmuş

*Çok sert bir genç kadın şair

*Gezi Direnişi sırasında tutuklandığında çekilen fotoğrafını ve "Devrim_i Manşet" isimli yazdığı şiirini de kitaba koymuş, korkusuz kadın şair

*Oyununu izlemiştim, kitabını okudum müthiş yetenekli

*Kitaba ismini veren şiiri istanbul'a yazmış. istanbul yenemez bu yürekli kadını

*Kelime oyunları, taşlamalar ve düşününce anlayacağınız dizelerle örülü harbi bir kitabı var, deli

*Güçlü bir kalem

*Çok sert bulmama rağmen kitabı sevdim

*"Senin Annen Bir Yedekti Yavrum" şiirini tek geçerim

*Edebiyat dergilerinde yıllardır dikkatimi çekiyordu, güçlü ve radikal

*istanbul Tüyap'ta imza günündeydi, şöyle bir bakınca tam izmirli tipi, şiirleri harika

*Oyuncu ve şair yeni kitabı var turuncu

*Gerçekten yetenekli ve kendine, işine ve mesleğine saygılı oyuncu, şair

*Dizilerden biliyordum oyuncu olduğunu, şiir kitabını okudum oldukça radikal
zaman zaman kendisiyle tatlı sert atışmalar yaşadığım, sarışınlığına hayran olduğum yazar/oyuncu kişi.