bugün

yazın miamiye tatile giden insanlar , yazın antalyaya tatile giden insanlar, yazın kuşadasına tatile giden insanlar, yazın akçaya tatile giden insanlar...
sosyal hayat, okul hayatı, uyku düzeni, sağlık ve sevgili bunların hepsine sahip olup başarılı şekilde idare etmek.
CR7 nin Irina si.
Hiçbir şeyi umursamayan insanlara özeniyorum. Hemde çok.
Porsche cayenne sahibi olmak.
Elimi sallayarak taksi durdurup öndeki aracı takip et demek. Takip sırasında kirmizi ışığa takilip devam edersen yiyeceğin cezanın on katini veririm demek. Parayi geçtim, takip edecegim araci nerden bulucam? Kafamda deli sorular ...
sevişmek.*
Hande yenerin sebastianı olmak.
Cem yılmaza denk gelerek video çektirmek (bkz: bilen bilir).
Mağazada ürünün fiyatına bakmadan alıp kasaya geçmek. Fakirlik içimize işlemiş arkadaş :(
Çok paradır. kendimi bildim bileli hep özenmişimdir.
Para ve alışveriş yapmak ...
Bir şeye , bir konuya , bir alana yoğunlaşan insanlar.
Her gün uyandığında önceki günkü halini hatırlayan insanlar.
Yağmurun altında el ele yürüyen çiftler, her zaman beni etkilemiştir. Onları uzakdan izlemesi de ayrı bir güzellikdir, huzur verir. Ayrıca çok uzun zaman oldu, bunu yapmayalı.
küçükken sakatlanan futbolculara özenir, taklitlerini yapardım. o zamanlar bunu yapınca bana manyak derlerdi.

ilerleyen yıllarda, pek bir şey değişmemiş olacak ki hâlâ o kelimeyi sıklıkla duyarım.
Güzel yemek yapmak. Gerçekten.
sanırım birbirine değer veren iki insandan biri olabilmek.
bunu hiç yaşayamadım, var mı onu bile bilmiyorum.
ben kimseyle ilişkimi uzun tutmadım, bir istisna dışında arkadaşlarım için de geçerli bu.
kimseye değer veremiyorum, bu bir savunma mekanizması olabilir, emin değilim.

bu hastalık da olabilir gerçekten bilmiyorum, ama ben böyle oldukça bu değişmeyecek farkındayım.
3-4 yıl öncesi, zamanı geri alamaz mısın mukadderat, zihnime seppuku yapmadan önceki o an'a.

Başlığı özlenilen şeyler diye okudum, göz kapaklarıma ağırlık çöktü sanki.
Babasıyla dost olabilen insanlar. Ben mutlu mu diye kontrol edip 3 saat beynimde prova ettikten sonra ancak bir şey sorabiliyorum.
Abur cubur ve kuruyemiş biriktirmek. Bunu yapanlara çokça imreniyorum, adam dolabını bir açıyor; antep fıstığı, fındık, kaju, boy boy cipsler, lokumlar bilimum abur cubur ürünleri. Ne zaman ki canın sıkıldı at ağzına bi kaju, ne zaman ki moralin bozuldu aç bi cips, ne zaman ki keyfin yok ye bir antep fıstığı kalmaz dert-tasa olursun musmutlu, ohh miss.
istikrarlı insanlara çok özeniyorum.
kararlı ve doğru adım atanlar falan.
Hayatını belirli bir rutine oturtabilen kişiler. Adamlar 6 da kalkıp yürüyüşe gidiyor sonra eve gelip duş alıyor, kahvaltı yapıyor,işe gidiyor... geliyor, spora gidiyor, sevgilisiyle buluşuyor eve geliyor kitap okuyor, film izliyor vs.

Hayatını mükemmel verimli kullanabiliyor. Bense, şafakta yatıp akşam ezanı okununca kalıyorum. Bu yüzden kendimden nefret ediyorum amk.
Uykusunu almış bir şekilde uyanan ve ilk derse geç kalmayan insanlara çok ozeniyorum.
Ben öğlen 3 teki derse bile geç kalıyorum.
Nikahıma yetisirim ınş.
Çalışkanlıktır. Çalışkan biri olsam sadece kendimi değil, ülkeyi kurtaracak adımlar atabilirdim. Evet
çocukken güvenilir sandığım insanlar.